Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LC 4000 - rejestrator hasło

marjanhc 13 Sty 2015 10:37 1380 7
  • #1 13 Sty 2015 10:37
    marjanhc
    Poziom 9  

Witam posiadam rejestrator LC Security model 4000 niestety zapomniałem hasła do urządzenia a mam pilną potrzebę jego rekonfiguracji, wyjęcie baterii bios nic nie daje, czy ktoś może miał podobny problem w urządzeniach tej klasy ?

0 7
  • #2 13 Sty 2015 13:32
    Freddy
    Poziom 43  

marjanhc napisał:
    Witam posiadam rejestrator LC Security model 4000 niestety zapomniałem hasła do urządzenia a mam pilną potrzebę jego rekonfiguracji, wyjęcie baterii bios nic nie daje, czy ktoś może miał podobny problem w urządzeniach tej klasy ?
    Z dowodem zakupu do serwisu proszę.

-1
  • #3 13 Sty 2015 13:56
    marjanhc
    Poziom 9  

Jest to usługa płatna 123zł + wysyłki jakieś 40zł ? Troszkę dużo jak dla mnie, rozumiem że każdy musi zarobić ale w tym przypadku za podanie jakiegoś uniwersalnego kodu przy wartości rejestratora 250zł ręce mi opadły tym bardziej że w sumie Pan stwierdził że można to zrealizować na odległość pod warunkiem przedpłaty na konto.

Tutaj mogę powiedzieć że firma jest nastawiona na typowe wyciąganie kasy

0
  • #4 13 Sty 2015 14:25
    Freddy
    Poziom 43  

marjanhc napisał:
    Tutaj mogę powiedzieć że firma jest nastawiona na typowe wyciąganie kasy
    To jest po prostu zabezpieczenie antykradzieżowe i tak ma działać.
    Jeśli kupuje się tablety za przysłowiowe 5 zł, to takie są efekty. Gdybyś miał firmowy, to usługa jest gratis.

-1
  • #5 13 Sty 2015 14:41
    beerman
    Poziom 16  

Usługa jest płatna w rzeczywistości jakieś 80 złotych, ale do tego musisz dodać 19% podatku dochodowego i 23% VAT :) I robi się 123 złote.

-1
  • #6 13 Sty 2015 14:51
    mikan4
    Poziom 26  

beerman jaki podatek dochodowy??:>:> Skąd Ty to wziąłeś?? Jak usługa to netto + vat, a nie dochodowy...

0
  • #7 13 Sty 2015 17:38
    marjanhc
    Poziom 9  

Masakra powiem Wam, zobaczcie sami każdy mądry tylko potrafi gadać trzeba było kupić markowy to by było bez problemu, a ja Wam powiem że pracuję w handlu już kilkanaście lat i wszystko zależy czy firma dba o klienta czy nie, a to czy sprzęt kosztuje 500zł czy 5000zł nie ma nic do tego, kupiłem sprzęt odpowiednio dobrany do swoich potrzeb. A sprzęt firmowy jak ktoś to ładnie określił ma przeważnie serwis zewnętrzny i z takim serwisem to są dopiero przejścia, jest to tzw państwo w państwie, więc jeszcze raz dziękuję wszystkim za dobre rady i czekam na konstruktywną podpowiedź np w którym układzie może to być zapisane tak abym mógł kogoś poprosić w celu zgrania wsadu i później może ktoś by pomógł to wyodrębnić.

Może ktoś miał styczność z podobną platformą i coś poradzi

A firma która to dystrybuuje bo i tak to klepie jakiś chińczyk i tak pewnie za kilka lat zniknie z naszego cudownego rynku albo będzie narzekać jak to jest właśnie u nas bardzo źle i rynek jest fatalny ponieważ ja już nic u nich nie kupię i pewnie kilka osób które szuka podobnego taniego chińskiego sprzętu zrobi podobnie bo przecież wszyscy kupujemy sprzęt za tysiące złotych po to aby podpiąć 1 czy 2 kamery żeby sobie np garaż rejestrować

0
  • #8 07 Maj 2016 12:56
    adam141090
    Poziom 11  

Jeżeli któryś z kolegów z forum będzie miał problem z hasłami w BCS, Hiqvision, LC Security, Divar, Aper i pokrewnych chętnie pomogę, nie musicie wysyłać urządzenia wystarczy że wepniecie do sieci.

3