Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Zestaw uruchomieniowy ZL2AVR

Komunista! 13 Sty 2015 12:09 669 0
  • #1 13 Sty 2015 12:09
    Komunista!
    Poziom 9  

Witam,

Mam do sprzedania zestaw uruchomieniowy ZL2AVR dla mikrokontrolera ATmega 8. Jest to popularny zestaw, idealny do nauki programowania AVR-ów. Zestaw jest w bardzo dobrym stanie, ponieważ mało z niego korzystałem, głównie posłużył mi jako jeden z elementów mojej pracy inżynierskiej. Zawiera wiele przydatnych peryferii, m. in. wyświetlacz LCD 2x16 znaków, wyświetlacz LED, konwerter MAX232 do komunikacji z komputerem poprzez interfejs szeregowy, diody wskaźnikowe, port podczerwieni oraz kilka innych układów z których nie korzystałem, ale można o nich poczytać w internecie. Są również podstawki na własne układy, które można wpiąć i skomunikować z mikrokontrolerem. Jest to popularny zestaw, więc jeśli ktoś potrzebuje więcej szczegółów to odsyłam do internetu. Do zestawu mogę dorzucić programator USB AVR ISP II firmy microSENSE. Z takim zestawem wystarczy już tylko ściągnąc z internetu darmowe oprogramowanie i można zacząć przygodę z programowaniem mikrokontrolerów.
    Cena 200zł (150zł za zl2avr + 50 zł za programator)
    Proszę o kontakt najlepiej gg mój numer to 9445128, bądź PW.
    [Sprzedam] Zestaw uruchomieniowy ZL2AVR[Sprzedam] Zestaw uruchomieniowy ZL2AVR

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).