Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Moduł do pomiaru stężenia dwutlenku węgla w powietrzu

Komunista! 13 Jan 2015 12:41 591 0
    Komunista!
    Level 10  
    Witam!

Mam do sprzedania moduł do pomiaru stężenia dwutlenku węgla w powietrzu CDM4161A zawierający elektrochemiczny czujnik CGS4161. W skład modułu wchodzi m. in. mikroprocesor kondycjonujący sygnał. Moduł jest prekalibrowany, gotowy do pracy. Sygnał na wyjściu modułu jest analogowy, więc jeśli chcemy wyświetlać wyniki w postaci cyfrowej musimy go przepuścić przez przetwornik ADC. Moduł jest w stanie idealnym, użyłem go tylko raz na potrzeby pracy inżynierskiej. Świetnie nadaje się do kontroli jakości powietrza w mieszkaniu czy też pracy.
    Czytałem na tym forum wątki poświęcone mierzeniu stężenia CO2 i wiem, jak wiele problemów nastręcza prekalibracja układu i zapewnienie wiarygodności pomiaru. Ten układ umożliwi ominięcie tych trudności. Do modułu mogę dorzucić za darmo program napisany w Javie do przetwarzania danych z czujnika.
    Polecam również studentom elektroniki i pokrewnych kierunków, którzy szukają ciekawego układu np. na zaliczenie jakiegoś przedmiotu. Można go wykorzystać do różnych aplikacji, to już pozostawiam Waszej pomysłowości.
    Cena: 250 zł
    O szczegóły prosze pisać na PW lub gg - 9445128
    [Sprzedam] Moduł do pomiaru stężenia dwutlenku węgla w powietrzu
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).