Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lepsze kino domowe LG 5.1 czy stereo ?

kolibercio 13 Jan 2015 18:45 1785 12
    kolibercio
    Level 18  
    Nie wiem czy o to chodzi w tym dziale.
    Posiadam kino domowe LG 5.1 bass i ogólnie dźwięk jest bardzo dobry lecz od pewnego czasu zastanawiam się nad sprzedażą kina i kupna dwóch kolumn Tonsil Altus 110.
    Czy taka przesiadka była by dobrym wyborem ?
    W tym kinie subwoofer jest wyjątkowo dobry i można nieźle zatrząść domem jak było by w przypadku tych kolumn ?
    Dodam że w bliskiej przyszłości będę składał subwoofer także na głośniku tonsila.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Emersson
    Pupil
    Słuchasz muzyki na tym kinie domowym czy oglądasz filmy ? Jeśli oglądasz filmy to zostaw sobie kino domowe, jeśli słuchasz muzyki to lepsze będą kolumny stereo.
    kolibercio
    Level 18  
    Słucham muzyki. Do filmów mam inne kino.
    Emersson
    Pupil
    Czyli lepsze będą kolumny stereo. Jeśli moc głośników ma dla ciebie znaczenie to kup sobie te Altusy . Jeśli jakość dźwięku ma dla ciebie znaczenie to z polskich kolumn polecam zg40c lub ZgC 50-8-44. Możesz poszukać po internecie zagranicznych zestawów. W jakiej cenie chciałbyś się zmieścić ?
    kolibercio
    Level 18  
    Głównie interesują mnie altusy bo do tonsila mam zaufanie ponad to zestawów naprawczych jest multum. Do 600zł raczej będę czegoś szukał. Lecz najpierw muszę sprzedać kino.
    Emersson
    Pupil
    Za 1000 zł można już kupić nowe altusy 300, Najlepsze z altusów to są podobno 300 tak wyczytałem szukaj po różnych ogłoszeniach np: Olx.pl Allegro.pl. Możesz też kupić altusy 140 za około 420 zł.

Moderated By Pablo1964:

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu

Pamiętaj aby kupować z oryginalnymi głośnikami !
    kolibercio
    Level 18  
    Tak to wiem. Znalazłem kilka ofert z ciekawymi kolumnami. A osobiście jaki model kolumn od tonsila byś polecał ?
    kolibercio
    Level 18  
    W pokoju 4m/4m

Dodano po 14 [minuty]:

Czy cena 400zł z wysylką za altusy 75, z oryginalnymi głośnikami po regeneracji jest dobra ?
    Emersson
    Pupil
    400 zł za altusy 75 Chyba nic lepszego nie znajdziesz za taką cenę z wysyłką. Jak byś mógł to podaj link do ogłoszenia, sprawdzę stan :0
    Pablo1964
    Moderator
    kolibercio wrote:
    W pokoju 4m/4m

W takim razie porada:
    Emersson wrote:
    Za 1000 zł można już kupić nowe altusy 300, Najlepsze z altusów to są podobno 300 tak wyczytałem szukaj po różnych ogłoszeniach np: Olx.pl Allegro.pl.
    jest szkodliwa.
    kolibercio
    Level 18  
    Zobaczę jak sprzedam kino. No nic dzięki za pomoc i z pewnością wezmę coś z tonsila.