Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amica comfort plus 1400 PC - Pralka nie chce wirować, nie wyskakuje żaden bład

rabbit9761 13 Sty 2015 19:43 828 3
  • #1 13 Sty 2015 19:43
    rabbit9761
    Poziom 1  

wyczyściłem wszystkie węże sitko , pompa działa tacho na bębnie dobre, pierze a nie wiruje i nie wyskakuje mi żaden bład. co jeszcze mogę zrobić by sprawdzić co jest zepsute. koszt nowego programatora to 500 zł. szkoda by było wydać tyle pieniędzy jeśli nie była by to wina programatora. Prosze o pomoc bo mam już pełen kosz brudów.

1 3
  • #2 13 Sty 2015 20:32
    Zygaqra
    Poziom 34  

Czy ładujesz pełną pralkę, czy tylko skarpety? ;-) Nowsze pralki mają czujnik załadunku i jeżeli pralka jest niedoładowana, to po prostu nie wiruje. Może coś jest z czujnikiem załadunku, jeżeli przy pełnym załadunku nie wiruje. Jest to tylko jedna z możliwości.

0
  • #3 13 Sty 2015 20:48
    ROBSON33
    Moderator AGD

Zygaqra napisał:
    Nowsze pralki mają czujnik załadunku i jeżeli pralka jest niedoładowana, to po prostu nie wiruje. Może coś jest z czujnikiem załadunku, jeżeli przy pełnym załadunku nie wiruje.

Jak już Kolega się wypowiada w temacie to prosiłbym o rozwinięcie myśli.

0
  • #4 14 Sty 2015 08:18
    Myrtana
    Poziom 10  

Zygaqra napisał:
    Nowsze pralki mają czujnik załadunku i jeżeli pralka jest niedoładowana, to po prostu nie wiruje. Może coś jest z czujnikiem załadunku,

Ten model pralki nie ma żadnego czujnika !, pralkę można puścić bez wsadu prania, ja tu raczej skupił bym się na pompie spustowej, czyli jak jest nieodpompowana woda do końca to nie będzie wirować. Może turbinka jest już wyrobiona i się zawiesza.

0