Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z iPhone 4 16gb, aktualizacja kończy się: błąd 4013

13 Sty 2015 22:47 4959 6
  • Poziom 2  
    Witam, jestem tu nowy więc jeśli było by coś nie tak z tematem proszę mnie upomnieć. Kupiłem/wziąłem od kolegi tzn. w sumie znajomego bo kolegą go nie można nazwać iPhone 4 16 gb w rozliczeniu za długi, problem polega na tym że dał mi go niesprawnego, tel się włącza do pewnego momentu a mianowicie do momentu gdy system domaga się podłączenia do programu iTunes, komputer go wykrywa ale przy próbie aktualizacji/ wgrania systemu wyskakuje błąd 4013, oddałem go do serwisu ale trzymali go 2 tyg i stwierdzili że nie wiedzą co jest nie tak. Po odebraniu go z serwisu oddałem go do kolejnego po czym stwierdzili, że oni sobie z tym nie poradzą, ale przy odbiorze napotkałem jakiegoś cudzoziemca (czarnoskóry prawdopodobnie Anglik) który stwierdził że sobie z tym poradzi i mam też nadzieję że da radę ;) moje pytanie brzmi czy jest tu na forum jakiś magik iPhon'ów który miał taki sam problem lub zajmuje się naprawą bądź wie co może być nie tak?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Gdzieś jest zwarcie. Podobno odłączenie taśmy kamery/głośnika pomaga. Btw dałeś telefon obcemu, jeszcze murzynowi? Obyś go odzyskał:)
  • Poziom 2  
    Odłączę kamerę/ głośnik i co dalej ? Jeśli pomoże to zostanę bez kamery oraz głośnika :D Nie chce się po prostu za to zabierać dlatego oddałem to od serwisu, niech sobie też zarobią ale chyba będę zmuszony sam się zabrać za naprawę. Obcy bambus to niby znajomy serwisant punktu gsm gdzie oddawałem tel, kwitek z punktu gsm mam który jest podstawą do odbioru :D
  • Poziom 2  
    Witam ponownie, dziś telefon odebrałem od murzynka nie naprawiony. Diagnoza: płyta główna sprawna w 100% , sprawdzana pod mikroskopem, twierdzi że uszkodzeniu mogła uledz bateria, jest to możliwe ? PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDZ ZNAJACYCH SIE NA TEMACIE! Czytałem jeszcze na imn forach że może byc to DOCK, jest tez to możliwe? Biorę sie za naprawę na własną rękę, a nie wiem jakie części zamówić :(
  • Poziom 15  
    Nikt Ci dokładnie nie powie, nie widząc sprzętu. Jeśli robisz to na własną rękę, musisz próbować do skutku. Równie dobrze może być uszkodzonych kilka elementów. A tak poza tym, skoro murzynek siedzi w temacie serwisów, powinien Ci zdiagnozować usterkę dokładnie.
  • Poziom 2  
    Z tego co czytam na temat tej usterki (tydzień czasu, prześwietliłem wszystkie fora) to są możliwe tylko 3 usterki z tego co ludzie piszą (bateria, dock oraz ta taśma co Ty o niej wspomniałeś) no nic, jutro zacznę coś działać pożyczając baterię od kumpla z działającej 4 i poinformuje o rezultatach, ale jak by komuś wpadł jakiś pomysł do głowy to niech wali śmiało ;)