Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z506 - buczenie i trzaski

14 Sty 2015 13:13 1350 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z moimi głośnikami Logitech Z506. Do ostatniego miesiąca działały idealnie (chodź raz już mi się zdarzył powyższy problem, jednak po odłączeniu wszystkiego i podłączeniu jeszcze raz po 2 dniach - zniknął - także to było wywołane nieobecnością w mieszkaniu przez dłuższy czas - 6 miesięcy za granicą). Główny głośnik z kontrolą głośności (front left), który jest podłączony pod subwoofer buczy niemiłosiernie, obojętnie co zrobię, czy to odłączę inne głośniki, czy odłączę zestaw od karty muzycznej to i tak buczy nawet jak nie ma włączonego źródła dźwięku. Nie było mnie niestety w mieszkaniu cały miesiąc i po powrocie zaczęły się niedogodności. Nawet gdy podłącze do niego słuchawki to dźwięk buczy w słuchawkach. Próbowałem go odłączać, czekać kilka dnia z myślą, że może coś się naelektryzowało ale nic nie pomaga ; / Jest może jakiś sposób na ogarnięcie go ?

Przyznam, że cholernie byłem z nich zadowolony i jeszcze przez 15 min może da się posłuchać czegoś normalnie, bo muzyka zagłusza pierdzenie jednak im dłużej są włączone tym bardziej buczą (na początku jest to może co 10-20 sekund, później już bez przerwy). Niestety gwarancji już nie mam, a problem z tego co zauważyłem jest tylko w tym jednym głośniku z kontrolką więc aż żal się ich pozbywać, bo może wystarczy tylko coś podziałać wewnątrz :)

Z góry dziękuję za jakąś informację, aktualnie czekam na soundbara samsunga do TV jednak lapka, którego mam w innej części pokoju chciałbym dalej móc podłączyć do tych głośników (szczególnie, że mam kartę muzyczną usb surround 5.1 creative x-fi specjalnie kupowaną pod zestaw komputerowy).

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Bez zajrzenia do środka nic się nie zmieni. Szukaj zimnych lutów czy spuchnietych kondensatorów.
  • Poziom 2  
    Dziękuję, zamierzam go rozkręcić i tak, tylko nie wiem czy wina może leżeć w podłączeniu pod subwoofer czy być może w samym głośniku :/
  • Poziom 12  
    Raczej stawialbym na wzmacniacz. Jak dotkniesz masy jacka to buczenie zmniejsza się? Stawiam na kondensatory w torze sygnałowym