Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Funtab 8 - Hard reset bez klawisza VOL

kawasz1982 14 Sty 2015 13:47 9129 6
  • #1 14 Sty 2015 13:47
    kawasz1982
    Poziom 13  

Witam.
    Posiadam tablet Funtab 8, który nie ma klawiszy sciszania. Ma tylko on/off i strzałkę do cofania. Po przytrzymaniu ich jednoczesnie wchodzi się w Android system recovery... niestety nie ma możliwości wyboru wipe data/factory reset.

3 6
  • #2 16 Sty 2015 15:17
    kawasz1982
    Poziom 13  

Może ewentualnie wgranie nowego softa?? ktoś coś poradzi ??

1
  • #3 30 Gru 2015 12:34
    kristo2323
    Poziom 8  

kawasz1982 napisał:
    Witam.
    Posiadam tablet Funtab 8, który nie ma klawiszy sciszania. Ma tylko on/off i strzałkę do cofania. Po przytrzymaniu ich jednoczesnie wchodzi się w Android system recovery... niestety nie ma możliwości wyboru wipe data/factory reset.

Czy może ktoś ma jakiś pomysł lub wie jak to zrobić bez tych klawiszy Vol? Nigdzie nie mogę tego wyszukać.
    Z góry dzięki.

1
  • #5 02 Sty 2016 14:55
    kristo2323
    Poziom 8  

Dzięki za pomoc. Sprawa poszła nie tak jak powinna. Pobrałem paczkę i chciałem to wgrać ale okazało się że jak podłączałem tableta do kompa to mi zablokował wszystkie usb. Robiłem to na kompie z Windowsem XP, podłączałem tableta gasła myszka i klawiatura. Odłączyłem tableta zapalała się myszka i klawiatura ale komp pisał że nie może rozpoznać tych urządzeń. Myszka ani klawiatura nie działały, dopiero po resecie kompa wszystko wracało do normy. No ok przeniosłem prace na laptopa Windows 7 i tam jeszcze lepsze cyrki. Windows wyłączał to usb do którego podłączałem tableta. A zaznaczam że robiłem różne kombinacje podłączenia tableta z trzymanym przyciskiem cofania i bez zawsze to samo było. Na koniec dodam że jak podłączyłem ładowarkę to już coś zdechło do końca bo nie ładuje tableta. Nie wyświetla baterii ani się nie grzeje tablet, więc chyba go już nie ładuje. Kiedyś jak podłączałem tableta do ładowania to był ciepły a teraz nie.

1
  • #6 02 Sty 2016 15:57
    nutergsm
    Moderator - GSM

Uszkodzenie hardware. Sam już nic nie zdziałasz.

3
  • #7 02 Sty 2016 16:43
    kristo2323
    Poziom 8  

Wielkie dzięki za pomoc jeszcze raz, już nic nie będę działał. Dobrze że to mnie nie kosztowało nic.

2