Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polaroid L7 - niedrogi tablet z 7" ekranem, 4-rdz. procesorem i Android 5.0

pseven 14 Jan 2015 15:45 1011 2
Computer Controls
 • Polaroid L7 - niedrogi tablet z 7" ekranem, 4-rdz. procesorem i Android 5.0Firma Polaroid zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowego, należącego do serii L, modelu komputera przenośnego typu tablet oznaczonego cyfrą 7.

  W konstrukcji modelu L7 wykorzystano, posiadający pojemnościową nakładkę dotykową, ekran typu TN o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

  Sercem komputera jest układ MT6571 firmy MediaTek integrujący w sobie, taktowany częstotliwością 1,3GHz, czterordzeniowy procesor ARM typu Cortex-A7 współdziałający z procesorem graficznym Mali-400.

  Model L7 sprzedawany będzie wraz z fabrycznie zainstalowanym systemem operacyjnym Android w wersji 5.0. Komputer posiadać ma 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci Flash.

  Komputer wyposażony został m.in. w: Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0, port microUSB 2.0, gniazdo karty microSD, wyjście słuchawkowe i 2 kamery.

  Szczegółowa specyfikacja techniczna, w tym wymiary i waga nie została podana.

  Model L7 do sprzedaży trafić ma na wiosnę 2015 roku w cenie wynoszącej na rynku amerykańskim 99,99 dolarów (ok. 360 zł) bez podatku stanowego.

  Źródło:
  http://www.polaroid.com/news/polaroid-adds-l-series-to-their-us-tablet-line-at-ces

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  pseven
  Translator, editor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
  Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
  pseven wrote 8947 posts with rating 1967, helped 0 times. Been with us since 2009 year.
 • Computer Controls
 • #2
  17ff
  Level 11  
  Zadziwiające, że jeszcze produkują tablety 7'' z ekranami 800x480. To jakieś nieporozumienie.Taka rozdzielczość w androidzie do niczego się nie nadaję - czcionki tekstu są interpolowane więc drobny tekst jest wyjątkowo nieczytelny.. a nie wspomnę o słabych matrycach TN gdzie kąty są tak słabe, że każdym okiem widać co innego..(kolory, jasność). Chyba, że w Androidzie 5.0 czcionka jest pod rozdzielczość robiona w co bardzo bardzo wątpię..
 • #3
  Atreyu Makiavel
  Level 34  
  Naprodukowali szmelcu (matryc) to muszą to upchać to gdzieś i sprzedać. Miały być do czego innego ale sztucznie wymyślono potrzebę na posiadanie takiego brakującego ogniwa jak tablet i jest gdzie to upychać. Na jakimś nierozwiniętym kontynencie może wypełni jakąś lukę.