Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebuje pomocy do mojego Vw corrado 1991 2.0 16v 9a

Seweryn_2010 14 Jan 2015 15:46 2424 5
Bosch
    Seweryn_2010
    Level 9  
    Problem polega na tym że kupiłem jakiś czas temu Corrado tylko że nie mam oryginalnego silnika (oryginał to g60 ) niektóre kable są urwane i poskręcane. Ten silnik 2.0 16V siedział (podobno) i palił (tylko na gazie) :?: Potrzebuje pomocy do mojego Vw corrado 1991 2.0 16v 9a Potrzebuje pomocy do mojego Vw corrado 1991 2.0 16v 9a wyjęli silnik żeby go na swój sposób odświeżyć i od tego czasu nie działa.
    CCzego potrzebuje fotek silnika i schematu. tylko nie wiem czy wiązka od g60 będzie pasowała na ten 2.0 .
    Z góry dzięki za pomoc. :D
  • Bosch
    Seweryn_2010
    Level 9  
    Ten Komputer to właśnie jetronic bosch 0 280 800 180 i tu przychodzi kolejne pytanie czy ten komp mógł działać w tym g60 skoro taki właśnie był w Gti z 92 roku.
  • Bosch
    ociz
    Moderator of Cars
    Nie widzisz że to kompletnie co innego? 9A to oryginalnie KE-Motronic, G60 to jakiś Digifant.
    Sterownik to KE-Jetronic od sinika PL, i penie nawet taki tam masz, a nie 9A.
    Seweryn_2010
    Level 9  
    no bo tam jest totalny burdel z kablami i wg a podobno chodził jakoś ale na gazie. tyle że takiego silnika nie będę zagazowywał a i jeszcze bo ogarnąłem papiery i w dowodzie jest napisane 1.8 Kat a g60 ma inne sterowanie i komp wtedy by pasował może.
    ociz
    Moderator of Cars
    PL to 1.8 16V z katalizatorem...
    Ten sterownik to mu właściwie nawet nie potrzebny żeby odpalił. Na zdjęciu widzę że przewody paliwowe nieoryginalne, gdyby ciśnienie paliwa było tak jak powinno to już by je dawno rozerwało.

Masz tu lekturę to może chociaż zaczniesz rozumieć jak to działa.
    http://www.capri.pl/garage/kjetronic-2.8i