Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] High-endowy zestaw komputerowy dla wymagających

sithlord666 14 Sty 2015 18:23 558 0
  • #1 14 Sty 2015 18:23
    sithlord666
    Poziom 14  

Witam,

mam do sprzedania zestaw komputerowy: jednostka, monitor 21,5", kamera internetowa, podświetlana klawiatura oraz mysz, za który zapłaciłem ok. 4 500zł, gdy go składałem.
    Jest to sprzęt przeznaczny dla osób, które będą grały w gry na najwyższych detalach, w jakości full HD 60fps+. Przeze mnie używany był do grania, livestreamów, tworzenia filmów na YouTube, itp.

Co znajduje się wewnątrz jednostki?

- 4rdzeniowy procesor Intel Core i5-3570k (3.4GHz, 3.8GHz w trybie Turbo)
    - płyta główna Asus P8P67 Deluxe rev. 3 (z ciekawszych funkcji - złącze Bluetooth, 2x port Ethernet Gigabit LAN, wbudowane narzędzia do kontroli zużycia energii i do overclockingu) ze zaktualizowanym UEFI BIOSem
    - 16 GB RAMu Kingston HyperX Beast w kościach 4x4 (każda kość posiada dodatkowo radiator, odprowadzający ciepło)
    - karta graficzna Gigabyte NVidia GeForce GTX 660 OC z chłodzeniem Wind Force
    - 120 GB dysk SSD Sandisk Extreme II (do systemu oraz przeglądarki)
    - 2 dyski HDD: 1TB Western Digital Caviar Green oraz 1,5TB Seagate Barracuda, każdy 7200rpm
    - 700W zasilacz Chieftec SmartSeries GPS-700a8
    - chłodzenie procesora Arctic Freezer 7 rev. 2
    - napęd optyczny LG BH16NS40 z funkcją odczytu oraz nagrywania płyt CD/DVD/BLU-RAY
    - czytnik kart pamięci

Całość zamknięta w obudowie Zalman ZM-Z1. Przód obudowy to w całości kratki wentylacyjne, wspomagające cyrkulację powietrza. Ponadto, z przodu obudowy znajdują się 3 porty USB 2.0 (w tym jeden znajdujący się w panelu czytnika kart pamięci), 1 port USB 3.0, porty audio dla mikrofonu oraz głośników/słuchawek, podświetlany przycisk zasilania oraz przycisk reset.
    W obudowie znajdują się 2 wentylatory: z 120mm z przodu, w dolnej części obudowy, ustawiowy na pobór powietrza do obudowy, oraz 120mm wentylator w górnej części tyłu obudowy, również ustawiony na pobór powietrza do obudowy.
    Takie ustawienie wentylatorów pozwala na podniesienie ciśnienia w obudowie, dzięki czemu wewnątrz osiada znacznie mniej kurzu.
    Dodatkowo, tylny wentylator wspomaga chłodzenie ratiatora na procesorze - tylny wentylator dostarcza świeże powietrze do obudowy oraz wraz z wentylatorem na radiatorze chłodzenia procesora przepycha ciepłe powietrze na zewnątrz obudowy poprzez przedni panel, zaraz pod napędem optycznym.
    Dzięki temu ustawieniu wentylatorów w obudowie zachowana jest również właściwa cyrkulacja powietrza - dolny wentylator dostarcza świeże powietrze do wnętrza obudowy , które potem wykorzystywane jest do chłodzenia karty graficznej oraz procesora. Tylny wentylator również dostarcza świeże powietrze do obudowy oraz wspomaga usuwanie ciepłego powietrza poza jednostkę.

Do jednostki dołączany jest monitor 21,5" firmy Benq, model GW2255. Monitor pracuje w rozdzielczości full HD, posiada złącza DVI oraz VGA. Od momentu wypakowania nie została zdjęta folia zabezpieczająca z ramy ekranu oraz stopy.

W zestawie znajduje się również kamera internetowa HP Webcam HD 310, pracująca w rozdzielczości HDReady (720p).

Zestaw zawiera również podświetlaną na niebiesko wygodną klawiaturę A4Tech K800L oraz mysz A4Tech Bloody V7 Multi-Core Gun 3.

Komputer pracuje cicho i wydajnie, nie było z nim żadnych kłopotów. Chłodzenie procesora słychać dopiero, gdy procesor popracuje dłużej i temperatury wzrosną. Temperatury procesora nawet po dłuższym użytkowaniu nie przekraczały 55 stopni - wyjątek stanowiły sytuacje, gdy renderowane były filmy wideo. Wtedy temperatury sięgały ok. 59 stopni.

Do zestawu dołączane jest oczywiście pełne okablowanie, tj. Zasilanie jednostki i monitora oraz kabel sygnałowy monitor-jednostka. Klawiatura, mysz oraz kamera są oczywiście przewodowe.

Zestaw sprzedawany jest jako zestaw - nie odpowiadam na wiadomości typu "ile za samą jednostkę/monitor/kamerkę/procesor/grafikę" itp. Nie mam czasu ani chęci rozkładać komputera na części i sprzedawać po kawałku. Jedyne, co mogę odjąć od zestawu, to monitor, czyli sprzedawana byłaby wtedy jednostka + klawiatura, mysz i kamera.

Możliwa wysyłka po wcześniejszej wpłacie - zestaw zostanie wtedy zabezpieczony, zapakowany w oryginalne kartony oraz wysłany kurierem aby uniknąć potencjalnego uszkodzenia sprzętu.

Cena za całość: 3000zł
    Cena bez monitora: 2700zł

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Arrow Multisolution Day