Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola GM350 jak sie je podł(an)cza

12 May 2005 15:53 1419 3
  • Level 16  
    Witam! mam pytani jak sie podłancza to radio motorola GM350 bo niemam do niego zadnego okablowania i chce je sprawdzic czy ono działa prosze wytłumaczcie mi jak to zrobic a jak bendzie chodzic to jeszcze jak sie je obsługóje???? jak wybiera kanały itp... i coto za wejscie z tyłu co ma tak duzo pinów?? i czy to radio bendzie chodzic odbierac bez mikrofonu bo jeszcze go niezakupiłem?? jak cos wiecie to prosze o pomoc z góry dzieki!!
    [h]
  • Level 18  
    Z tylu mniej wiecej po srodku masz gniazdko zasilajace - 'goły' pin to plus, a ten obudowany czarnym tworzywem do masa. Jesli nie dostales do radia oryginalnej wtyczki, to musisz na wlasna reke wykombinowac jak to podlaczyc do kabli. Zasilanie 12V, albo 13.8 z zasilacza np do CB.

Bez mikrofonu mozesz odbierac, zalezy jak jest radio zaprogramowane.
    Co do programowania to przeszukaj ten dzial elektrody, bylo sporo o tym.

Obsluga - wlaczanie malym okraglym przyciskiem obok jedynki. Zmiana kanalu przez nacisniece odpowiadajacego mu przycisku. Glosnosc strzalkami.
    Przewaznie pod przycisk z symbolem glosnika jest ustawione zdjecie blokady szumu. Pod kwadracikiem raczej nie bedzie nic ;)

Jesli masz wersje 128 kanalow (z wyswietlaczem) to obsluga podobna, tylko kanaly zmieniasz strzalkami.

Ogolnie zadnej filozofii w tym nie ma ;)

Duze zlacze z tylu sluzy do podpinania akcesoriow np glosnika, mikrofonu oraz innych rzeczy (terminale, sterowniki przemiennika itp itd)

I nie zapomnij o antenie - podpina sie ja do gniazda BNC (takie okragle z tylu)
  • Level 33  
    No i przed zakupem sprawdź czy radio nie jest "gorące".

Rady:
    - dbaj o styl swojej wypowiedzi
    - nie popełniaj błędów
    - nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
    Dziękujemy!
  • Level 16  
    ok postaram sie tak nie robic Dzięki wielkie za wszelką pomoc!! spieszyło mi sie jak pisałem sorki jeszcze raz Dzięki!