Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Reklama] Skup używanych podzespołów komputerowych - wycena oraz skup online.

remastered 15 Sty 2015 09:32 660 0
 • #1 15 Sty 2015 09:32
  remastered
  Poziom 7  

  Witam Serdecznie !
  Od kilku lat zajmuję się skupem sprawnych podzespołów komputerowych drogą odbioru osobistego (w przypadku odległości nie większej niż 50 km) lub przesyłek (w przypadku odległości większej niż 50 km) i finalizacji transakcji z wypłatą gotówki na miejscu lub wpłatą na konto bankowe wskazane przez sprzedawcę. Jednak dla zapewnienia uczciwości ze strony sprzedającego co do stanu sprzedawanego towaru podanego w opisie ogłoszenia procedura skupu na odległość wygląda następująco.
  Po kontakcie i wstępnym zapoznaniu się z ofertą ogłoszenia sprzedawcy przeze mnie i wstępnej akceptacji ceny zawartej w ogłoszeniu odbieram towar od sprzedawcy osobiście lub drogą wysyłkową , po czym następuje sprawdzenie sprawności sprzedawanego towaru i wypłata gotówki do ręki lub w przypadku wysyłki wpłata na wskazane przez sprzedawce konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres. (cała procedura od momentu otrzymania towaru do wypłaty środków trwa do 2 dni roboczych) W sytuacji gdy towar okaże się nie sprawny a w tym wypadku nie zgodny z opisem w ogłoszeniu zwracam go do sprzedawcy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prostą i wygodną formą sprzedaży podzespołów komputerowych czekam na informację z propozycjami. Oferta powinna zawierać dokładny opis sprzedawanego podzespołu oraz zdjęcia przedstawiające towar wraz z ceną. Wszelkie oferty na PW
  Z poważaniem
  Elmo-Serwis
  Karol Barczyński
  [Reklama] Skup używanych podzespołów komputerowych - wycena oraz skup online.

  4. Ogłoszenia jako Reklama
  -----------------------------------------------
  4a. Dopuszcza się umieszczenie jednego ogłoszenia reklamowego w działach Ogłoszenia i Bazar, w odstępie czasowym nie krótszym niż 90 dni od zamieszczenia poprzedniego.

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).