Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hamulce w przyczepie D-35m

Daoran23 15 Sty 2015 17:35 2646 3
  • #1 15 Sty 2015 17:35
    Daoran23
    Poziom 7  

Siema kupiłem ostatnio zawór hamulcowy HZS-4 jest on typowo 2 obwodowy ale da się przerobić na 1 obwód podłączyłem według schematu jaki znalazłem na innym forum i koleś pisał że super działa. Złożyłem podjechałem moim c 4011 nabiłem powietrze w ciągniku, na cisłem pedał żeby tata mógł podpiąć puszczam i powietrze za czeło uciekać dziurką na dole regulatora siły hamowania. Zauważyłem że był w pozycji spuszczenia powietrza więc przekręcałem na inne pozycje i dalej schodziło powietrze . więc co to może być regulator do wymiany?? może ma ktoś schemat jak złożyć bo kiedyś rozbierałem więc może źle złożyłem sorry za ortografie spieszę się załączam rysunek zaworu hamulcowego jakby co.

Hamulce w przyczepie D-35m

• #2 15 Sty 2015 21:11
    zbigniew125
    Poziom 23  

Proponował bym zamienić podłączenie zasilenia w miejsce cytuje; zostawiony nie podłączony . W przyczepach z jednym obwodem właśnie tam jest zasilenie z ciągnikiem .
    Pozdrawiam Zbigniew

• #3 15 Sty 2015 22:11
    Daoran23
    Poziom 7  

Zgadzam się z tobą tyle że niby ma być tak i działać tak pisał mi koleś i zapodał fotke jak ma podłączone

• #4 16 Sty 2015 18:07
    Daoran23
    Poziom 7  

Już działa regulator siły hamowania był źle złożony. Złożyłem inaczej i hamuje 3 koła w miejscu stają. jak będzie cieplej to wyreguluje 4 koło i przesmaruje wałki hamulcowe.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson