Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dremel 4000 - Niebieski przewód - nie wiem gdzie podłączyć

anntek 16 Jan 2015 01:13 3462 11
    anntek
    Level 20  
    Witam. Rozebrałem mojego dremela 4000 w celu wyczyszczenia go z pyłow i gipsu, używam go do wycinania otworów pod lampy w nidzie. Po rozebraniu i wyczyszczeniu zacząłem go składać i nie wiem gdzie był ten niebieski przewód podłączony. Po konsultacji z kilkoma użytkownikami forum musze stwierdzić że do stojana on jest za krótki. Szlifierka przed rozebraniem działała bez żadnego problemu, jeden z forumowiczów powiedział że bez tego przewodu będzie działała nadal ale gdy ją złożyłem bez podłączania tego przewodu nie działa regulacja obrotów i szlifierka po właczeniu do sieci startuje od najmniejszych obrotów i sama je podnośi do największych. Prosze o pomoc gdzie to podpiąć.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    anntek
    Level 20  
    Ten rysunek juz widziałem, nie stety z niego nic nie wynika. Znalazlem zdjecie na ktorym widać że kabel idzie i jest ulokowany w okolicy szczotki ale nic wiecej.
    scalok
    Level 30  
    Wklej to zdjęcie, może mi coś przyjdzie do głowy.
    anntek
    Level 20  
    Proszę...
    Dremel 4000 - Niebieski przewód - nie wiem gdzie podłączyćDremel 4000 - Niebieski przewód - nie wiem gdzie podłączyć
    Poprawiłem TONI_2003.
    scalok
    Level 30  
    Dalej nie idzie ale spokojnie już znalazłem w sieci.

Możesz ją bardziej rozebrać, żeby było widać co jest pod szczotko-trzymaczem?
    anntek
    Level 20  
    To zdjecie nie jest mojego autorstwa znalazlem je w sieci. Moge ci ja bardziej rozebrac alle dopiero wieczorem
    TONI_2003
    Moderator
    Zdemontuj i dopiero daj swoje zdjęcie :D
    anntek
    Level 20  
    Ok zrobie to wieczorem
  • Helpful post
    scalok
    Level 30  
    Sprawdź prawdopodobnie pod szczotko-trzymaczem jest miejsce na ten styk.
    Patrząc teraz na zdjęcia, to pasuje to z rysunkiem z mojego postu.
    anntek
    Level 20  
    Witam ponownie. Podłączyłem ten przewód do szczotkotrzymacza i obroty wróciły można regulować w pełni. Dokładam zdjęcie jak to ma być podłączone. Wychodzi na to że ten przewód jest potrzebny do regulacji obrotów w dremel 4000. Dziękuje za pomoc.