Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wybrać autoalarm mam 250zł bez montażu

12 Maj 2005 18:51 1875 8
  • Poziom 10  
    Witam! Chciałbym zakupić alarm do swojego autka VWGolf IV mam na ten cel 250 zł co doradzaccie i gdzie sie zaopatrzyć
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 13  
    Witam. Za te pieniądze dużego wyboru nie masz.
    Ew. coś z serii seo lub langeforda.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    no może jeszcze pythona ,skorpiona ,silicona, boxera , predatora , prawie wszystkich na allegro , a nawet zahaczysz chyba o top safe , proxime etcetera etcetera....
    może lepiej zastanów się co chcesz tym alarmem robić czyli innymi słowy jakie ma mieć on funkcje
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 27  
    Poszukaj czegoś na allegro a jak coś sobie upatrzysz to napisz co. Napiszę ci czy wg. mnie warto czy nie warto. Ja tradycyjnie polecam superfortecę , do tego ultradźwięki, syrenkę z własnym zasilaniem i identyfikator i masz ciekawy zestawik za 250 zł. Jakbyś był zainteresowany lub potrzebował wiecej informacji daj znać.
  • Poziom 10  
    Mam pytanko czy za 250zł można kupić alarm z osprzętem i czy znajdę centrale żeby miała sterowanie zamka plusami?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ja założyłem sobie Trminatora. W komplecie dwustrefowa wstrząsówka i wyłącznik krańcowy. Ma możliwość konfigurowaia sterowania centralnego (sam podpinasz do plusa lub masy - zależy czym chcesz mieć sterowanie). Ma możliwość zastosowania blokady rozproszonej (dokupujesz modułi jest on sterowany cyfrowo z alarmu i możesz zainstalować go w dowolnym punkcie pojazdu), ma wysokopradowe wyjście do otwierania klapy (nie trzeba już dodatkowego przekaźnika). I troche innych funkcji. Gdybys był zainteresowany to opis podeśle na priva.
    A. Kosztuje on 200 zł.
  • Poziom 21  
    Za 250 PLN można już założyć coś w miarę dobrego. :D
    Proponuje popatrzeć po stronach producentów :idea:
    Tak jak jeden z moich poprzedników też polecam "Super Fortece" + dodatki. To jest dobry zestaw za niewielkie pieniądze.
    Powodzenia
  • Specjalista elektryk
    Witam

Temat dwuletni, pewnie się trochę pozmieniało.

Jakie są Wasze opinie dzisiaj? Chciałbym alarm max do 200zł (w tym syrenka z własnym aku)

Co polecacie? Czy są alarmy z dodatkowym przyciskiem - osobnym kodem wyłączałbym dodatkowe zabezpieczenie np. na pompie paliwa.

Proszę o wasze zdanie.

Pzdr
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Panie Kasprzyk! Przez dwa lata nazbierało się już tyle postów i opinii, że lektury jest na długie godziny. I nie ma sensu znów układać jakiejś listy alarmów. Najlepiej wpisać w wyszukiwarkę model interesującego nas alarmu i poczytać o nim.
    Dyskusję zamykam.