Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Versus TouchPad 7 bez dotyku - można go jakoś uruchomić?

16 Sty 2015 18:05 1314 1
  • Poziom 12  
    Dostałem od znajomego tablet firmy Versus a jego model to chyba TouchPad 7. Tablet ma uszkodzony dotyk - uszkodzenie mechaniczne taśmy. Tablet jest sprawny, tzn można go włączyć, wyświetlacz działa normalnie, z tym że nie można tak naprawdę nic z nim zrobić bo nie ma dotyku. Gdy jest włączony i nacisnę przycisk Power to pojawia się ekran blokady i na tym koniec bo nie mam go jak odblokować. Z tego co widziałem to w Polsce nie ma nigdzie dotyku do niego, jedynie ma zagranicznych portalach, ale w cenie powyżej 20 dolców, więc za bardzo się nie opłaca sprowadzać. Myślałem nad podłączeniem myszki do USB ale on chyba nie ma hosta. Wydaje mi się, że bez dotyku to nic nie wskóram, ale może android ma jakieś awaryjne sterowanie? W sensie, np. przyciskami głośności i przyciskiem zasilania?
  • Poziom 1  
    Myszka przez przejściówkę powinna działać bez problemu. Co do dotyku to wydaje mi się, że na serwisie aukcyjnym dostaniesz dotyk. Mój młody upuścił tablet... Znalazłem u nas tani dotyk do chińskich tabletów;) Pozdrawiam