Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows7 lub 8 - Zakup licencji z aukcji

16 Sty 2015 18:16 1083 4
  • Poziom 17  
    Czy ktoś z Szanownych forumowiczów stał się szczęśliwym posiadaczem systemu Windows7 lub 8 zakupionego w cenie od 30 do 70zł na aukcji?

Właśnie ostro się waham. Potrzebuję Windowsa, najchętniej 7 w wersji x32 PL. Kliknąłem wczoraj kupTeraz na pewnej aukcji i dziś mi powiedziano że niestety systemy się skończyły. Kasę oczywiście oddano. Zacząłem szukać dalej i trafiłem na aukcje Allegro gdzie można dostać coś takiego:

Opis aukcji

Przedmiotem aukcji jest nowy klucz aktywacyjny systemu Windows 8.1 w najbardziej rozwiniętej wersji Pro.

Oferowany na aukcji klucz typu retail pozwala na instalację w pełni legalnego systemu Windows na jednym komputerze. W przypadku awarii sprzętu lub co 90 dni licencję można przenieść na inne urządzenie.

O pakiecie

Baw się i pracuj wydajnie. Dzięki nowemu systemowi Windows możesz oglądać filmy, grać w gry na konsoli Xbox, rozmawiać ze znajomymi przez Skype'a, korzystać w pracy z pakietu Office, mieć dostęp do plików z każdego miejsca dzięki usłudze SkyDrive oraz wyszukiwać nowe aplikacje w Sklepie Windows. Możesz też spersonalizować swój system, wybierając ulubione zdjęcia, kontakty, aplikacje i strony.

Dodatkowo:

Skąd tak atrakcyjna cena?

Dopiero zaczynamy swoją przygodę z Allegro, dlatego zdecydowaliśmy sprzedawać na naszych aukcjach klucze i licencje po cenach bliskich cenom hurtowym. Zależy nam na zbudowaniu silnej marki i ogromnej bazy zadowolonych klientów.

Wysyłka

W większości przypadków klucz wysyłany jest automatycznie do 5 minut od otrzymania przez nas zapłaty. W przypadku, gdy w naszym systemie nie będzie dostępnych kluczy do automatycznej wysyłki, klucz zostanie wysłany od razu, gdy otrzymamy go od naszego dostawcy (zazwyczaj 1-72h).

Aktualny stan kodów:

Nota prawna

Sprzedawane oprogramowanie jest oryginalne i nieużywane. Odsprzedaż na terenie Unii Europejskiej jest zgodna z prawem obowiązującym na terenie UE i z Wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 03.07.2012 r., wg którego prawo producenta do wyłącznego rozpowszechniania wygasa wraz z chwilą sprzedaży oprogramowania/licencji po raz pierwszy.

Aukcja nie narusza punktu 1 lub 2 artykułu 4 Regulaminu Allegro. Sprzedawane klucze są oryginalnymi licencjami wydanymi przez firmę Microsoft a ich odsprzedaż nie narusza prawa obowiązującego na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Może mi ktoś wyjaśnić czy to naprawdę działa? No i skąd wydobyć płytę instalacyjną systemu windows 7 / 8??
    I gdzie tu jest haczyk?
  • Poziom 11  
    Widziałem te ogłoszenia i postanowiłem kiedyś je sprawdzić w Microsofcie. Nie są to legalne produkty - MS w żaden sposób ich nie wspiera . Klucze pochodzą najprawdopodobniej z rynku wtórnego (z naklejek oem brandowych kompów).
    Pamiętać należy że gwarancją legalności oprogramowania jest naklejka (COA) + dowód zakupu. Dlatego zakup takiej licencji to wyrzucenie kasy w błoto. Równie dobrze możesz sobie wgrać Winde na jakimś kluczu i aktywować telefonicznie.
  • Poziom 17  
    I to tak legalnie handlować tym można? Przecież na chwilę obecną na Allu jest aż 3000 takich licencji. Dziwię się bo ludzie kupują (nawet po 200,300 sprzedanych) i wystawiają pozytywy. Sprzedający jednak ma napisane jako lokalizacja: Stany Zjednoczone. Szok...
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Piszę co ustaliłem (ok 2 miesięcy temu). Jeżeli dostaniesz od nich dowód zakupu + COA to można powiedzieć że jesteś czysty. Microsoft NIE UDOSTĘPNIA oem-owych instalek Win7 oraz Win8 do pobrania z internetu
  • Poziom 17  
    Już sobie darowałem taki zakup. Wydam te 200 ale przynajmniej jakaś naklejka i papier z płytą będzie. Nie chcę zobaczyć za miesiąc czy dwa informacji na ekranie że mam nielegalny system. Dzięki za porady.