Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia 1.9 TDI 98r. drzwi lewe tylne raz się zamykają a raz nie

17 Sty 2015 00:35 1707 6
  • Poziom 8  
    Witam

nie mogłem znaleźć rozwiązania mojego problemu to zakładam nowy temat a mianowicie posiadam Skodę Octavię 1.9 TDI 98r. i mam problem z tylnymi lewymi drzwiami zamykam z kluczyka drzwi wszystkie się zamykają oprócz tych jednych raz załapią i się zamkną a raz nie . ściągałem te plastiki z drzwi w celu dostania się do zamka i okazuje się że jak zamykam drzwi to zamek się zamyka po czym otwiera albo brak reakcji na zamknięcie wszystkie przewody sprawdzałem i wydaja się na całe już nie wiem gdzie szukać przyczyny z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam marky2552.
  • Poziom 34  
    Masz 3 zasilania na słupku?
  • Poziom 8  
    jokerro, jestem tzw. świeżym kierowcą który posiada skodę i nie za bardzo wiem o jaki słupek ci chodzi :D
  • Poziom 34  
    Aha,chyba ze tak.Sciagnij przelotke miedzy drzwiami a słupkiem,taka gumowa czarna harmonijka,jezeli tam nie zobaczysz masakry czyli poprzerywanych przewodow to sprawdz czy w słupku w gnieździe masz 3x zasilanie.A jak będzie masakra to ja po prostu napraw i będzie pan zadowolony.
  • Poziom 8  
    ok, sprawdzę w tej "harmonijce" teraz pytanie które zasilanie chodzi ci o konkretne kable czy jak i w którym gnieździe bo jest tam ich trochę z góry dzięki za cierpliwość i odpowiedź :D
  • Poziom 7  
    przylaczam sie do tematu mam ten sam problem z tym ze u mnie drzwi z kluczyka zamykaja sie bez problemu jednak przy probie zamkniecia od srodka przyciskiem na panelu sterowania szybami drzwi zamykaja sie i od razu rygiel idzie z powrotem do gory
  • Poziom 10  
    Najprawdopodobniej przelotka miedzy drzwiami a słupkiem tam najczęściej jest masakra z przewodzikami.