Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Octavia 1.9 TDI 98r. drzwi lewe tylne raz się zamykają a raz nie

17 Jan 2015 00:35 1914 6
  • Level 8  
    Witam

nie mogłem znaleźć rozwiązania mojego problemu to zakładam nowy temat a mianowicie posiadam Skodę Octavię 1.9 TDI 98r. i mam problem z tylnymi lewymi drzwiami zamykam z kluczyka drzwi wszystkie się zamykają oprócz tych jednych raz załapią i się zamkną a raz nie . ściągałem te plastiki z drzwi w celu dostania się do zamka i okazuje się że jak zamykam drzwi to zamek się zamyka po czym otwiera albo brak reakcji na zamknięcie wszystkie przewody sprawdzałem i wydaja się na całe już nie wiem gdzie szukać przyczyny z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam marky2552.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 34  
    Masz 3 zasilania na słupku?
  • Level 8  
    jokerro, jestem tzw. świeżym kierowcą który posiada skodę i nie za bardzo wiem o jaki słupek ci chodzi :D
  • Level 34  
    Aha,chyba ze tak.Sciagnij przelotke miedzy drzwiami a słupkiem,taka gumowa czarna harmonijka,jezeli tam nie zobaczysz masakry czyli poprzerywanych przewodow to sprawdz czy w słupku w gnieździe masz 3x zasilanie.A jak będzie masakra to ja po prostu napraw i będzie pan zadowolony.
  • Level 8  
    ok, sprawdzę w tej "harmonijce" teraz pytanie które zasilanie chodzi ci o konkretne kable czy jak i w którym gnieździe bo jest tam ich trochę z góry dzięki za cierpliwość i odpowiedź :D
  • Level 8  
    przylaczam sie do tematu mam ten sam problem z tym ze u mnie drzwi z kluczyka zamykaja sie bez problemu jednak przy probie zamkniecia od srodka przyciskiem na panelu sterowania szybami drzwi zamykaja sie i od razu rygiel idzie z powrotem do gory
  • Level 11  
    Najprawdopodobniej przelotka miedzy drzwiami a słupkiem tam najczęściej jest masakra z przewodzikami.