Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak rejestracji w LTE w plusie

17 Sty 2015 12:51 942 2
 • Poziom 9  
  Witam! Mam antenę sorensen 17dbi i ustawiłem ją na moje najbliższe nadajniki. Sieć 4G wyszukało- Playa i Plusa. Niestety ale karta nie chce się zarejestrować w tej sieci. Co zrobić w takim przypadku?
 • Poziom 34  
  Co za operator? Czy karta USIM? Włączona usługa LTE na karcie?
 • Poziom 9  
  Operator PLAY. Karta przyszła do mnie 08.01.2015r. włożyłem ją do telefonu, ale nie byłem w zasięgu Playa więc chyba nie została aktywowana, gdy przyszła antena zamontowałem ją i podpiąłem do routera. Siec PLAYA router automatycznie nie odnalazł nie połączył się, ale gdy biorę wyszukiwanie sieci ręcznie router znajduje PLAY 4G, klikam zarejestruj, rejestracja długo trwa, ale zaraz wyskakuje niepowodzenie. I chyba dalej się nie udało jej aktywować. Ale, ale... mam drugą kartę z PLAYA (włączone LTE) z której korzystam na co dzień, i na routerze z anteną jest tak samo. Są to raczej karty USIM, bo tą kartę co korzystam z niej na co dzień wkładałem już do tego routera ale bez podłączonej anteny i się łączyłem z HSPA+ ale na zasięgu T-mobile i Plusa.

  Dodano po 13 [minuty]:

  Brak rejestracji w LTE w plusie

  Dodano po 29 [minuty]:

  Zresetowałem router i coś zaczęło się dziać! Znalazło inne sieci i raz znajduje 4G a raz nie, pewnie za daleko mam do nadajnika, ale jak znalazło mi nadajnik 3G który jest na tym samym maszcie to trochę dziwne że 4G tak skacze ;P Ale wraz nie mogę się połączyć nawet z 3G może faktycznie karta jest nieaktywowana