Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bluetooth mercedes nokia 6300

17 Sty 2015 13:44 2406 2
  • Poziom 16  
    Mam problem z modułem od zestawu głośnomówiącego w mercedesie w203. Otóż jest to moduł dopasowany do N6300. Nie mam tego telefonu i nie testowałem, z tego co czytam to łączy się on z tym telefonem za pomocą bluetooth i wszystko fajnie. Chciałbym, aby połączył się z moją nokia lumia 800. Lumia wyszukuje moduł jednakże podczas parowania/ łączenia wyskakuje komunikat, że jest to niemożliwe. Czy może macie jakiś pomysł w jaki sposób mogę zaingerować w ten moduł, abym mógł podłączyć lumię do tego zestawu głośnomówiącego? A może nasunie się komuś przyczyna tego problemu? Czy w ogóle różni się bluetooth od bluetooth? Chodzi o sam soft?
  • Poziom 16  
    nikt nic nie podpowie jak rozwiązać ten problem? z tego co doczytałem 6300 ma buletooth 2.0 a lumia 2.1 czy to ma wpływ na to że nie mogę połączyć lumi z zestawem w mercedesie?
  • Poziom 2  
    Nie wiem czy temat jest aktualny. Na jakimś forum była informacja, że jeżeli masz kołyskę (zakładam że to o tym mowa) z bluetooth do konkretnego typu Nokii to tylko z tym telefonem można sparować samochód.

Najpopularniejszym urządzeniem, które polecają do łączenia nowych telefonów z samochodem wyposażonym w łącze UHI są adaptery Viseeo (http://www.viseeo.com/).