Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo IdeaTab A3000-H - nie można instalować aplikacji

zyrol81 17 Sty 2015 17:19 1314 0
    zyrol81
    Poziom 12  
    Witam.

Mam problem z tabletem Lenovo IdeaTab A3000H. Otóż przy próbie aktualizacji oprogramowania lub próbie instalacji nowego programu wyskakuje mi błąd "brak pamięci na urządzeniu:. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że w pamięci wewnętrznej jest jeszcze 190Mb wolnego miejsca. Tymczasem instalacja nawet 500kb aplikacji kończy się niepowodzeniem.
    Chciałem przenieść aplikacje na kartę, ale bezskutecznie. Aby zainstalować choć jedną aplkę muszę odinstalować przynajmniej 3 inne. Nie mogę oczywiście odinstalować tych preinstalownych choć ich nie używam. Takie uroki Androida.
    W ustawieniach systemu/pamięć mam wyszczególnione 3 rodzaje pamięci
    - Wewnętrzną
    - Nośnik USB
    - Karta SD.
    Z tego co się orientuje to aplikacje instalowane są w pamięci wewnętrznej. Dane rozkładają się następująco:
    - Aplikacje 468Mb
    - Dane w pamięci podręcznej 63Mb
    - Różne 351Mb
    Co to są te "Różne"? Jak się tego pozbyć z pamięci (w menadżerze plików ta pamięć nie jest pokazywana)? To bokuje dość sporą część pamięci.
    Co może być przyczyną i jak sobie z takim problemem poradzić?
    Może istnieje jakiś magiczny sposób aby aplikacje przenieść na kartę pamięci i/lub na niej instalować kolejne aplikacje?
    Jeśli macie jakieś POLSKOJĘZYCZNE strony z rozwiązaniem to proszę ładnie o linki.

ps. Jestem gotowy poświęcić nawet gwarancje, aby talblet nadawał się do użytku