Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o podłączenie blu ray lg bp640

daniel22opole 18 Sty 2015 10:20 783 6
  • #1 18 Sty 2015 10:20
    daniel22opole
    Poziom 9  

Witam,mam pytanie na ktore nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi dlatego zgłaszam się z moim problemem do użytkowników tego forum być może ktoś tutaj mi pomoże a mianowicie:
    Chodzi mi o to iż mam amplituner kina domowego ONKYO TX-SR607 do tego telewizor Lg50lb670vi planuję teraz dokupić blu ray Lg bp640 i tu się zaczynają schody blu ray obsluguje 3d telewizor obsluguje 3d natomiast amplituner posiada wejścia hdmi 1.3 czyli takie które nie obsługuje 3d.
    Wiem ze jak podepne blu ray do telewizora przez hdmi to bede miał obraz 3d natomiast nie bede miał dzwieku w amplitunerze tylko w telewizorze a chciałbym mieć również dżwięk w amplitunerze,stąd moje pytanie na które nie moge znalezć odpowiedzi nigdzie czy mając tak podlączony blu ray do telewizora mogę jeszcze wykorzystać złąłcze optyczne do przesłania dżwięku do amplitunera,jest taka możliwośc czy nie ma takiej możliwości.Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie bo nie wiem czy warto ten blu ray kupować czy szukać coś innego,dziekuję z gory za pomoc

0 6
  • #3 18 Sty 2015 12:04
    daniel22opole
    Poziom 9  

Posiada tylko nie wiem czy może być równoczesnie aktywowane w blu ray wyjscie hdmi i optyczne

0
  • Pomocny post
    #4 18 Sty 2015 12:07
    intenso
    Poziom 38  

Może być równocześnie aktywne.Odpowiednie ustawienie wyjścia optycznego i cieszysz się 5.1 .

0
  • #5 18 Sty 2015 12:19
    daniel22opole
    Poziom 9  

Dzięki za pomoc właśnie chodziło mi o dzwięk 5.1 , czyli brac i nie zastanawiac się

0
  • #6 18 Sty 2015 12:32
    intenso
    Poziom 38  

Działać będzie na pewno, a czy brać i się nie zastanawiać to nie wiem, sprawdzisz funkcjonalność bluray-a i wtedy będziesz mógł sam sobie odpowiedzieć na to pytanie po przetestowaniu sprzętu.

0
  • #7 18 Sty 2015 13:35
    daniel22opole
    Poziom 9  

funkcjonalnosc sprawdzona juz z pomocą instrukcji od blu raya dostepną w internecie tylko ze tam wlasnie nic nie bylo napisane odnosnie aktywacji wyjscia hdmi i optycznego jednoczesnie

0