Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

E46 Alpine, Clarion, kenwood - - radio samochodowe

ania9393 18 Sty 2015 18:07 1155 2
  • #1 18 Sty 2015 18:07
    ania9393
    Poziom 2  

Witam wszystkich. Przymierzam się do kupna radia (używka) od któregoś z tych producentów: Alpine, Clarion lub Kenwood.
    Wymagania:
    -Podświetlenie pasujące do E46
    -Niech radio nie świeci się jak psu jajca
    -Najlepszy możliwy dźwięk
    -USB z przodu baaaardzo mile widziane / CD
    -Nie potrzebuję aux i bluetooth
    -Musi obsługiwać moduł sterowania z kierownicy
    -Musi samo wyszukiwać fal radiowych gdy te się dla danej stacji zmienią xD

Póki co zapoznałem się z tymi modelami: CDA 9851, 9853, 9855, 9880. Naczytałem się, że alpine ma jakąś przesadzoną górę, ale nie za bardzo rozumiem co to może znaczyć Również, wygląd alpine jest niestety nienajlepszy (szczególnie w modelach ze srebrnymi elementami).
    Kolejno clarion cz209er (podoba mi się podświetlenie i ogólnie wygląd) Clarion FZ-102E (najmniej popsuje całość), ale o tym modelu nic nie wiem
    Z kenwooda prosiłbym o jakieś propozycje.

Melomanem nie jestem wielkim, ale kurde standardowe buisness CD nie spełnia moich wymagań co do dźwięku i chciałbym jednak jakiegoś ciepłego brzmienia, dobry basik i w miarę sensowna scena.

Słucham elektroniczną muzykę typu house, electro, dubstem, czasami pop, czarne rytmy może troche i też niemało metalu

Dodano po 49 [sekundy]:

a i piszę w formie męskiej, bo chłopak wrzucił post na moim koncie :D (nie, nie mam penisa)

0 2
  • #2 18 Sty 2015 18:18
    powalla
    Moderator CarAudio

ania9393 napisał:
    9853, 9855

ania9393 napisał:
    clarion cz209er (podoba mi się podświetlenie i ogólnie wygląd) Clarion FZ-102E

To jakbyś ciuszek od Armaniego porównywała ze ... szmatą z bazarku za 9,99 zł .

ania9393 napisał:
    chciałbym jednak jakiegoś ciepłego brzmienia, dobry basik i w miarę sensowna scena.

W tanim sprzęcie nie ma ciepła ... tani to taki do tysiaka za klocek. No i na ciepły przekaz składa się cały tor audio , a nie tylko radio.
    Sensowną scenę poukładasz z np. taką 9855.

1
  • #3 18 Sty 2015 19:50
    ania9393
    Poziom 2  

Dzięki @powalla, każda rada cenna :)

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

A co sądzisz o serii CDE lub iDE / iDA ? Muszę przyznać że te modele wyglądają o wiele lepiej i znacznie lepiej komponowałyby się z wnętrzem. Np taki CDE 175R / CDE-183BT

0