Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg47la740s - Podłączenie nagrywarki DVD do lg47la740s

wopi13 19 Sty 2015 11:47 396 3
  • #1 19 Sty 2015 11:47
    wopi13
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z podłączeniem Panasonic Nagrywarka DVD z HDD 250GB DMR-EH63 do telewizora lg47la740s z wbudowanym tunerem satelitarnym. Chciałbym nagrywać programy z telewizora na nagrywarką. Czy któreś wyjście z telewizora wysyła sygnał wideo?

0 3
  • #2 19 Sty 2015 12:21
    grubs
    Poziom 32  

Jeżeli będzie sygnał z TV to tylko na złączu scart. Potrzebny będzie "pełny" kabel scart.
    LG pisze na stronie że posiada "pełne" złącze scart ale instrukcja mówi o podłączaniu nagrywarki poprzez bezpośrednie podanie sygnału do niej.
    Musisz więc przetestować ale nie spodziewaj się wiele. Sygnał i tak będzie w jakości co najwyżej CVBS.

0
  • #3 19 Sty 2015 14:25
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

wopi13 napisał:
    Chciałbym nagrywać programy z telewizora na nagrywarką

Oczywiście kolega sobie zdaje sprawę, że w momencie nagrywania audycji - pilota chowamy do szuflady i zapominamy, że tv istnieje.
    Tak można nagrywać TYLKO to co się ogląda w DANEJ chwili!.
    Nie wolno zmieniać, przełączać programów w tv - bo każda zmiana zostanie nagrana.

0
  • #4 19 Sty 2015 20:34
    wopi13
    Poziom 2  

Super. Zadziałało. A ja stary koń myślałem że euro w tv to tylko wejście. Nawet do głowy mi nie przyszło. Co do przełanczania kanałów podczas nagrywania to zdążyłem się już przyzwyczaić. Nawet moje dzieci wiedzą że jak nagrywają bajkę to nie można ruszać :) Miałem nagrywarkę podłączona do osobnego tunera Sat. Teraz to mam jednego grata mniej na półce. Dzięki koledzy.

0