Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozszerzenie działalności o powiekszoną diagnostykę i modyfikacje ecu

fr4n 19 Sty 2015 16:29 615 3
  • #1 19 Sty 2015 16:29
    fr4n
    Poziom 9  

Witajcie serdecznie, na samym wstepie chciałbym przeprosić jeżeli ulokowałem temat tam gdzie nie trzeba. Proszę moderatora o ewentualne przeniesienie tematu do innego działu.

Prowadzę mały warsztat samochodowy, interes jakoś jak to w Polsce się kręci, zaczął się nowy rok, mam 20 tyś na nową inwestycje i chciałbym wcelować w poszerzoną diagnostykę, tj. usuwanie fapów, immo i wszystkimi tymi rzeczami z czym wiąże się ingerencja w ecu aut które do mnie przyjeżdżają. Rozważam nawet zakup hamowni (co wiązało by się z kredytem lecz narazie nie o tym mowa ;) ).
    I chciałbym spytać was starych wyjadaczy czy opłaca się w to pchać, ostatnimi czasy jest nawet na to zapotrzebowanie ale nie wiem czy inwestycja będzie przynosiła aż takie zyski jak zakładam. Ale co tam kto nie ryzykuje nie pije szampana ;).

Chciałbym abyście zaproponowali mi jaki sprzęt który miałbym kupić, na allegro widenieje mnogość ofert np ta : http://allegro.pl/mega-zestaw-chiptuning-dpf-egr-bdm-galletto-kessv2-i4984493043.html i szczerze mówiąc nie wiele mówią mi te wszystkie nazwy. Ponad to chciałbym również kupić jakiś kombajn diagnostyczny do wszystkich aut tylko który (autocom?)? Czy raczej celować pojedynczo ? Vag Star diagnosis, Icom.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedz.

Pozdrawiam

0 3
  • #2 22 Sty 2015 07:36
    T5
    Admin grupy Samochody

Wszystko fajnie ale ten sprzęt z linku jest piracki. A nie o taką Polskę walczymy.

0
  • #3 22 Sty 2015 08:25
    1027404
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 22 Sty 2015 09:13
    ALIBABA I
    Poziom 22  

Witaj fajnie napisałeś co chcesz robić, poruszyło mnie to usuwanie,,, za dużo pisania było by...
    fap ekologia . immo , kradzież . abs , bezpieczeństwo . poduchy też bezpieczeństwo .
    duże koszty by wchodzić we wszystko . co do pytania o ten kombajn , niestety nie ma wszystko do wszystkiego , dobrze że masz aspiracje, dokup do konkretnej marki sprzęt i dalej do przodu .
    Ps. to usuwanie to raczej ostrożnie immo to pryszcz najwyżej trza będzie drugie auto kupić

0