Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Mikrokomputer z wyjściem video i wejściami analog/cyfrowe

McKansy 19 Sty 2015 18:29 627 0
 • #1 19 Sty 2015 18:29
  McKansy
  Poziom 14  

  Witam,

  Do zlecenia jest zaprojektowanie (może być od podstaw, może być wykorzystany w części jakiś projekt opensource lecz do zastosowań komercyjnych) czegoś w rodzaju mikrokomputera (al'a raspberry pi, olinuxino).

  Wymagania są następujące:
  - wyjście wideo HDMI, LVDS oraz V-by-One (ma to obsługiwać taki panel: http://www.panelook.com/LC840EQD-SEM1_LG%20Display_84_LCM_overview_16898.html - 16 lane) - aktywacja wyjścia tylko jednego, żeby działało albo to albo to albo to, nie wszystko na raz
  - wyjście SPDIF oraz wejście analogowe mikrofonowe
  - wejścia cyfrowe i analogowe (około 5-10 każdych)
  - złącze LAN10/100/1000
  - wifi 802.11
  - jakiś slot na kartę pamięci z systemem
  - jedno lub dwa złącza usb też mogą się przydać
  - zasilanie niskonapięciowo

  Najważniejsze - to coś ma obsługiwać odtwarzanie obrazu w rozdzielczości 4K (3840x2160 na złączu HDMI/V-by-One) i do HD (jakieś 1280x800 na złączu LVDS) - PŁYNNIE bez zacięć - z sieci LAN (streaming). Będzie na tym stać Linux.

  Nie znam się zbytni na tym, może wykorzystać do tego RK3288 ? Czy coś jeszcze innego trzeba? Nowością jest dla mnie też złącze V-by-One, niestety nowe matryce wykorzystują tylko takie.

  Szukam konkretnych osób lub firm które są w stanie coś takiego zaprojektować w pełni żeby poszło do produkcji, oczywiście pokrywam koszty testów itd., współpraca odpłatna z góry. Proszę sobie ale darować posty typu, że to jest na kilka miesięcy i kilka tyś. zł - zdaję sobie z tego sprawę, że nie będzie to na jutro i że będzie to kosztować - potrzebuję to po prostu, jak również nie chciałbym dostać "polecenia" że może to lub to połączyć lub wykorzystać - nie, to ma się znajdować najlepiej na jednej płytce, której kształt wymiary itd. wszystko dopiero będzie w trakcie współpracy przekazane.

  Proszę o PW lub telefon: 505 490 433 (gdybym nie odebrał na pewno oddzwonię).
  Dziękuję i pozdrawiam!

  Masz problem z Raspberry? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Raspberry. Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo