Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaltest V8 SPRZEDAM - Aktualna Licencja

koparkiewicz 19 Sty 2015 19:06 1836 0
  • #1 19 Sty 2015 19:06
    koparkiewicz
    Poziom 6  

Witam mam na sprzedaż używany komputer diagnostyczny Jaltest PC LINK V8.Urządzenie zakupiłem w maju 2014.Posiada ono gwarancje i aktualnie opłaconą licencje na moje nazwisko więc można bez problemu nagrywać go na każdego laptopa w pełni legalnie,posiada obecnie najnowszą aktualizacje jaka jest dostępna w nowym urządzeniu które kosztuje 26tys.Obsługuje wszystkie modele ciężarówek,przyczep,naczep,pojazdów dostawczych,autobusów,pojazdów rolniczych.Kompletny zestaw z wtyczkami do każdej marki,posiada też komplet multipinów które bardzo ułatwiają życie,złacze do diagnostyki przyczep i naczep.Ogólnie urządzenie nie posiada jakichkolwiek oznak zniszczenia,działa bez zarzutu,w tym momencie aktualizacja obejmuje Euro6 w każdej marce.Sprzedaje ponieważ wycofuje się z mechaniki i będe zajmował się czymś innym.Cena 16.500zł dla zainteresowanycj więcej informacji zdjęć i dokumentów pod moim numerem 506 969 819 Jaltest V8 SPRZEDAM - Aktualna Licencja Jaltest V8 SPRZEDAM - Aktualna Licencja Jaltest V8 SPRZEDAM - Aktualna Licencja Jaltest V8 SPRZEDAM - Aktualna Licencja

0 0