Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Druki testów Nowy Egzamin kwalifikacyjny zawod elektryk,technik elektryk

Agat_75 20 Feb 2015 22:03 82374 426
Relpol
  • Relpol
    elemich96
    Level 10  
    Bardzo fajnie, że ktoś się postarał i zebrał wszystkie testy w jednym miejscu. Przydadzą się wielu osobom :)
  • Relpol
    Romand10
    Level 10  
    Super ale zabrakło mi punktów.

Dodano po 11 [minuty]:

Potrzebuję cały zestaw do przesłania.
    szkola1971
    Level 2  
    Dziękuję za testy - przydadzą się!!!

Dodano po 1 [minuty]:

Czy klucze odpowiedzi są na stronie CKE?
    Agat_75
    Level 12  
    Witam Szanownych kolegów, post funkcjonuje już od 1,5 miesiąca z myślą gromadzenia testów CKE w jednym miejscu. Niestety nie jest kompletny, brakuje kilku w/w wymienionych.
    Miałem nadzieję , że koledzy się zmobilizują i dołożą brakujące. Niestety wszyscy pobierają ale nikt nie ma chęć coś dorzucić. Jeśli ktoś jest w posiadaniu takowych to proszę o podzielenie się z nami
    krzaken
    Level 2  
    Witam, koledzy potrzebuje kilka punktów,
    Bardzo prosze.
    Z góry dziekuje i pozdrawiam
    Romand10
    Level 10  
    Potrzebuję tylko testu E.07-01-14.08 część pisemna.(brak punktów)

Dodano po 2 [minuty]:

I jeszcze potrzebuję testu E.07-01-14.08 część praktyczna(brak punktów)
    zspnr1
    Level 11  
    szkola1971 wrote:

pytania z testów pisemnych są wprowadzone tutaj: http://egzamin-zawodowy.edu.pl i dalej link NOWY EGZAMIN ZAWODOWY. Można ćwiczyć udzielanie odpowiedzi online
    bodzio507
    Level 30  
    zspnr1 wrote:
    szkola1971 wrote:

pytania z testów pisemnych są wprowadzone tutaj: http://egzamin-zawodowy.edu.pl i dalej link NOWY EGZAMIN ZAWODOWY. Można ćwiczyć udzielanie odpowiedzi online

Tu tylko jest E.12. Post nie związany z tematem.
    zspnr1
    Level 11  
    bodzio507 wrote:
    tylko jest E.12. Post nie związany z tematem.

bo trzeba wejść w ustawienia i wybrać np. E7, E8 lub E24!
    E12 jest domyślną kwalifikacją
    Agat_75
    Level 12  
    Witam kolegów. Tak jak napisał kolega @zspnr1 strona : http://egzamin-zawodowy.edu.pl działa prawidłowo. Po lekkim "bólu" można uruchomić test e.24 czy inne. Obsługa nie jest intuicyjna i oczywista, ale jak się chce to do uruchomienia. Jeżeli chodzi o treść pytań to raczej to nie jest e.24. To bardziej zbiór pytań , ze starych zadań do egzaminu Technik Elektryk. zdarzają się nawet pytania "ekonomiczne" , które " jak do tej pory" nie pojawiały się w testach e.24. Poza tym przy każdym sortowaniu, powtarza się znaczna część pytań. Taki substytut prawdziwego testu. Pobawić się jak najbardziej można, ale że pojawią się identyczne pytania na prawdziwym egzaminie raczej bym nie liczył.

Ps. Do wszystkich kolegów, którym brakuje punktów lub proszą o przesłanie na PW brakujących testów. Prześlę na PW wszystkie druki testów którymi dysponuje ( wszystkie , które wystawione są w tym poście + wszystkie Technik Elektryk z lat 2007-2014 + elektryk 2006-2014{prawie wszystkie}) pierwszej osobie, która wstawi tutaj lub prześle na mój PW: druk testów teoria z e.24 wrzesień 2014 E.24-X-14.08 , druk egzaminu praktycznego z e.24 sesji zimowej 2015 (styczeń- luty 2015). Oferta aktualna do 15.04.2015 !
    Myślę że to uczciwa propozycja dla aktywnych.
    kacper19961107
    Level 9  
    ciekawe co wymyślą w sesji letniej ;d
    qurek123
    Level 12  
    Ciekawe czy znowu na E8 na części praktycznej dają to samo co było rok temu i teraz na sesji zimowej :D
    bodzio507
    Level 30  
    Dwa tygodnie przed egzaminem szkoły dostają dokładne wytyczne na egzamin. Można po nich wywnioskować co mniej więcej będzie.
    maciuborek
    Level 11  
    Witam, koledzy jak myślicie, bede mial egzamin w maju (e.08) mogę liczyc na ten sam arkusz egzaminacyjny który tutaj znalazłem??
    elemich96
    Level 10  
    taki sam w całości na pewno nie będzie aczkolwiek wiele pytań pewnie będzie się powtarzać. W sumie gdyby postawić sie w sytuacji CKE komu chciałoby się na każdą sesję egzaminacyjną wymyślać nowe pytania, mają pewnie jakąś pule pytań i dorzucają co sesje ze dwa trzy pytania :)
    qurek123
    Level 12  
    @maciuborek Wiesz może już kiedy masz praktyczny z E08 ? Bo teoretyczny chyba wszyscy mają 22 czerwca.
    elemich96
    Level 10  
    Ja mam teoretyczny 22 czerwca:)
    Foude
    Level 11  
    U nas też egzamin pisemny jest dopiero 22 czerwca ;)
    Agat_75
    Level 12  
    Witam
    Termin egzaminów są na stronie CKE+ zainteresowani dostaną ze swojej komisji, odpowiednio wcześniej zawiadomienie o terminie egzaminu. Egzamin jest jednocześnie w jednym dniu i godzinie w całym kraju.
    elemich96
    Level 10  
    egzamin teoretyczny jest ustalany z góry przez CKE, inaczej wygląda praktyka tutaj szkoła może ustalać sobie dogodny termin. Ja mam teorie E.8 22 czerwca a egzamin praktyczny E.8 9 czerwca :)
    elemich96
    Level 10  
    Tak zgadza się. Jest podane: część praktyczna od 25 maja do 6 lipca i w tych terminach szkoła ustala sobie dogodny termin ustalając je z egzaminatorami do danego egzaminu zawodowego, to miałem właśnie na myśli :)
    maciuborek
    Level 11  
    Praktyke mam 26maja czy jakos tak
    h.a.n.s.
    Level 11  
    Moi drodzy, na stronie www.kwalifikacjewzawodzie.pl możecie za free rozwiązywać testy z kwalifikacji E.7. Już niebawem pojawią się też testy z E.8. Jeśli macie jakieś testy z innych kwalifikacji, a chcielibyście się podzielić, to byłbym zobowiązany. Może być na priv albo zakładka kontakt na stronie www.kwalifikacjewzawodzie.pl. Pozdrawiam.
    nazwale
    Level 10  
    Jakim sposobem robiliście układ e8? chodzi mi o sam montaż.
    bodzio507
    Level 30  
    nazwale wrote:
    Jakim sposobem robiliście układ e8? chodzi mi o sam montaż.

Sprecyzuj pytanie. Chodzi Ci o to czy w listwach, rurkach czy po wierzchu?

Wrzucam przykładowe zadanie egzaminacyjne z kwalifikacji E.8.
    Polecam przerobić je sobie przed egzaminem.