Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka paragonów po rs232

TMC 19 Jan 2015 23:00 813 1
 • #1
  TMC
  Level 14  
  Witam Potrzebuję kupić drukarkę paragonową i nie bardzo wiem jaką, posiadam program fakturujący na którym wystawiam faktury VAT i paragony, faktury nie ma problemu, drukuję na zwykłej laserówce HP, ale do paragonów ona się średnio nadaje (drukuje na kartce A4 paragon) a wolałbym, żeby był dużo mniejszy. Może ktoś ma coś godnego polecenia w dobrej cenie, może być i używana.
  To akurat nie mój tekst a fragment tematu który można powiedzieć zakończył się nijak. Tłumacząc z polskiego na nasze albo brak w tej sprawie wiedzy albo brak tzw. interesu.
  Znalazłem dwie drukarki paragonów w cenie do 200 zł ale na rs 232c program generujący faktury i paragony obsługuje posnet i elzab na infolinii streamsoftu niewiele się dowiedziałem.
  Wreszcie pytanie da się to ożenić ???
  Bardzo proszę o nie produkowaniu się kolegów w temacie fiskalizacji bo to pytanie techniczne a nie forum prawno księgowe - z góry dziękuję.
 • #2
  rys57
  Moderator
  TMC wrote:
  albo brak w tej sprawie wiedzy albo barak tzw. interesu.
  Wystawiasz paragony, więc masz urządzenie fiskalne? Nie masz i nie chcesz, nie masz potrzeby mieć, Twoja decyzja.
  Do druku paragonów najlepiej sprawdziła się u mnie OKI 320. Pewnie każda igłówka wykona zadanie. Ustawiasz wymiar kartki, masz gotową kopię przy zastoswaniu papieru 1+1 :) .

  Dodano po 3 [minuty]:

  TMC wrote:
  Bardzo proszę o nie produkowaniu się kolegów w temacie fiskalizacji bo to pytanie techniczne a nie forum prawno księgowe
  Odpowiadam na pytanie techniczne :D .