Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przejściówka z coaxial na jack out(słuchawki)

19 Sty 2015 23:44 2247 8
  • Poziom 2  
    Kupiłem odtwarzacz blu ray który posiada wyjście audio COAXIAL , chciałbym móc oglądać filmy podpinając słuchawki z wejściem jack. Mam małe dzieci, aby mogły spokojne spać kiedy bede nocami oglądał filmy na słuchawkach, więc potrzebuję wyjaśnienia za pomocą jakich kabli , przejściówek itp. rzeczy móglbym to połączyć .
  • Poziom 32  
    W telewizorze masz na pewno wyjście słuchawkowe.
  • Poziom 2  
    Mam telewizor z przed 6 lat plasma LG i nie ma takiego wyjścia niestety
  • Poziom 39  
    Sprawdź dokładnie czy TV posiada gniazdo słuchawkowe bo jest to dość dziwne ale nigdy nic nie wiadomo. Jeżeli takowego gniazda TV nie posiada to można zastosować zewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy podłączany do DVD wykorzystując wyjście analogowe lub zastosować konwerter.
  • Poziom 19  
    Byłoby bardzo dziwne gdyby telewizor nie miał wyjścia słuchawkowego. Podasz model?

Co do podpięcia się pod BR, to niestety bez jakiegoś wzmacniacza sie nie obejdzie.
  • Poziom 19  
    Może się mylę, ale jedyne WYJŚCIE audio to wyjście optyczne. Takie rozwiązanie jest powszechnie spotykane z jakiegoś zupełnie nie znanego mi powodu nawet we współczesnych TV z najwyższej półki. Dziwne że nie ma wyjścia słuchawkowego. Bez niego sprawa bardzo mocno się komplikuje.