Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]Arduino sterowanie oświetleniem ON/OFF przez smartfona "korki"

jacek-laik 20 Sty 2015 00:14 1386 0
  • #1 20 Sty 2015 00:14
    jacek-laik
    Poziom 1  

Drodzy użytkownicy,

poszukuję pomocy do uzupełnienia mojej aplikacji na androida.
    Aplikacja to umiarkowanie skomplikowany interfejs z licznymi przyciskami i polami tekstowymi.

To czego jej brakuje, to łączność przez bluetooth z arduino w celu zaświecenia/gaszenia żarówki(diody). Chodzi o to by z poziomu aplikacji być w stanie bezprzewodowo sterować oświetleniem.
    Jako laik w dziedzinie programowania (a kompletny nemo w programowaniu na arduino) potrzebuję kogoś kto poprowadzi mnie za rękę i w dużej mierze zaimplementuje to rozwiązanie ze mną. Pomoc na jaką liczę to osobiste spotkania (stąd "korki" w tytule) w Krakowie.
    Istotnym jest, że aplikacja jest pisana w IDE Android Studio i nie ma możliwości zrobienia jej w App Inventorze.

Wszystkie koszty związane ze sprzętem ponoszę ja. Przewidziany budżet to kilkaset złotych, ciężko przed końcem mówić o konkretnej kwocie.

Użytkownik dandu wskazał mi link, który zbliżenie pokazuje jak to zrobić:
    http://mikrokontrolery.blogspot.com/2011/03/android-bluetooth-LED-MASTER.html
    Jednak, tak jak pisałem wyżej, App Inventor nie wchodzi w grę.

Wydaje się to pomniejszy projekt dla kogoś doświadczonego, kto pasjonuje się arduino. Problem w tym, żeby znaleźć kogoś w Krakowie. Jeżeli komuś z was nasuwa się na myśl jakiś znajomy w Krk będę bardzo wdzięczny za podjęcie próby kontaktu z taką osobą, lub podanie kontaktu mnie.

Czas realizacji - koniec Lutego(!).

Forma płatności to gotówka po każdorazowym spotkaniu. Kwota do ustalenia :)
    Rodzaj umowy jest ustny, chyba że ktoś życzy sobie inaczej. Czekam na kontakt w tym wątku, bądź wiadomości prywatnej, następnie wymienimy się numerami telefonów itd.

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

Dziękuję i czekam na odpowiedzi w wątku oraz na skrzynce prywatnej.

Dziękuję moderatorom za przyspieszony kurs regulaminu :)

Pozdrawiam

Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).