Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

konsola PS3-CECH3004 - nie można wgrać z pendriva software 4.66

Jan Leśniak 20 Sty 2015 11:39 441 0
  • #1 20 Sty 2015 11:39
    Jan Leśniak
    Poziom 18  

Witam i mam pytanie: w konsoli CECH3004 uszkodził się dysk- objawem było wyłączanie się konsoli po kilku sekundach po włączeniu. Po sprawdzeniu dysku na PC-cie stwierdziłem uszkodzenie SMART. Na forum skorzystałem z wszystkich dostępnych na temat wymiany dysku na nowy postów- przygotowałem pendrive ze ściągniętym ze strony Sony software 4.66- tak jak w opisie na tej stronie / folder PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP. Zmieniłem dysk na nowy.Po włączeniu konsoli napis by wcisnąć na w padzie poprzez usb przycisk PS- potem , żeby wcisnąć START I SELEKT i włożyć nośnik z danymi 4.50 lub wyższym. Wkładam Pendrive z softem wciskam te przyciski - zaczyna się przeszukiwanie - i nie znaleziono nośnika- wciśnij START i SELEKT - tak w kółko.
    Po dokładnym sprawdzeniu, konsola przeszukuje pendrive, próbowałem jeszcze wgrywać z karty pamięci poprzez czytnik kart z USB, ale tylko ok 1 min. konsola próbuje odczytać kartę i ten sam komunikat, że nie znaleziono nośnika.
    Może ktoś potrafi mi pomóc, proszę o info na priv.
    21.01.2015 .Dziś problem rozwiązałem. Okazało się, że wina była po stronie pendrive i karty pamięci. Utworzyłem folder PS3 na innym pendrive i wszystko się zainstalowało . Dziękuje za zainteresowanie moim postem. Temat zamykam.

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo