Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW passat b5 fl - klapa bagażnika aby z kluczyka

20 Sty 2015 16:44 1653 13
  • Poziom 8  
    Witam. Mam problemy z moim paskiem a mianowicie:
    1. Klapa bagażnika nie otwiera mi sie ani z guzika w aucie ani z pilota lecz z kluczyka
    2. nie składają mi się lusterka ani nie mam w nich podgrzewania a być powinno.
    3. Drzwi kierowcy nie zamykają sie z pilota reszta ok.
    4. po otwarciu drzwi pasażera z przodu nie zapala sie światło w środku.
    5. Ustawienie lusterek działa tylko na prawym lusterku czy bedzie wlączone prawe czy lewe ono i tak ustawia prawe a lewego nie
    Nie wiem od czego zacząć mechanike pojazdu. Podejrzewam że może to być modół komfortu lecz też bym nie miał oświetlenia wewnątrz pojazdu a wszystko jest ok.
    Jeżeli będą jakieś porady z waszej strony to prosił bym szczegółowo do każdego z punktów bo to raczej oddzielne źródła przyczyn.
  • Poziom 27  
    Auto nie dawno kupione?
  • Poziom 14  
    Wiązka do modułu komfortu pod dywanikiem kierownicy fotelem
  • Poziom 8  
    już go mam rok. Jest to passat b5 fl 2001 rok przebeg 190 tys autentyk hight line.
    Ale co wiązka??
  • Poziom 27  
    leowch napisał:
    Ale co wiązka??

Prawdopodobnie zgnita wiązka lub zalany moduł komfortu. Niestety częste w B5. Rozbierz moduł, sprawdź czy nie jest zzieleniały w środku, psiknij we wtyczki kontaktem i sprawdź wiązkę wizualnie. Jak nie pomoże, to będziemy mysleć dalej.
  • Poziom 8  
    Zabieram sie do pracy jak sie czegoś dowiem bede pisał
  • Poziom 8  
    Jednak nic z tego wszystko jest ok. moduł suchy kable ok
  • Poziom 8  
    Prosze o szybkie odpowiedzi. Już nie mam cierpliwosci. Dzisiaj rozebrałem klapę bagażnika i jedna wtyczka przy zamku była zaśniedziała ale ją przeczysciłem i nadal nic. Jedna wtyke mam luzem (niebieski i brązowy kabel). Nie ma miejsca gdzie ją podłączyc
  • Poziom 27  
    Sprawdź jeszcze kable w przelotce klapy, lubią się łamać.
  • Admin grupy Samochody
    leowch napisał:
    kable ok
    A miejsca zaprasowania też? Jak było sprawdzane? Wzrokowo? Na jakim odcinku? Wiązka była odwijana?
  • Poziom 8  
    wiązki poodwijane i wszystkie po kolei co mogłem sięgnąć wzrokiem to sprawdziłem. Były miejsca przezroczyste i tam się kable łączyły ale były zabezpieczone klejem na gorąco.
  • Moderator Samochody
    Przecież ten moduł jest diagnozowalny, podpiąć vaga i zobaczyć co się dzieje
  • Poziom 8  
    vag nic nie wykrył. Innym programem spradziłem to alarm i centralny prawe drzwi i tylko tyle
  • Moderator Samochody
    Adres 46 - Central Convenience, nie ma błędów, nie da się sprawdzić parametrów, nie można zrobić output test ?