Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka bosch S9LT1B - Nie grzeje wody

markode 20 Sty 2015 21:22 987 2
  • #1 20 Sty 2015 21:22
    markode
    Poziom 23  

Kupiłem zmywarkę zmywarkę Bosch S9LT1B, niestety nie grzeje wody, sprawdziłem grzałkę jest ok ,bark zimnych lutów na płycie ,wymieniłem tez przekaźnik na nowy lecz dalej brak grzania ,dodam ze czas na każdym programie przechodzi do końca bez problemu nie zatrzymuje się program .Wszystkie zabezpieczenia sa ok, Jak w czasie mycia zewrze styki na przekaźniku ręcznie zaczyna grzać wodę

0 2
  • #2 21 Sty 2015 02:43
    beny74
    Poziom 8  

Sprawdź sterowanie przekaźnikiem, zawsze przed przekaźnikiem stoi jakiś tranzystor który nim steruje , mile widziana fota, płytki.

Dodano po 4 [minuty]:

jeszcze jedno? , jesteś pewny że grzałka ok? czym to sprawdzałeś? omomierzem?, odepnij styki grzałki i daj na krótko coś podobnego ja daje lampę 500 wat.

0
  • #3 21 Sty 2015 10:30
    markode
    Poziom 23  

Grzałka jest sprawna pisałem już wcześniej jest sterowana przekaźnikiem ,zwarłem styki przekaźnika i grzeje wodę, Przekaźnik jest sterowany UL2004 ,tez podstawiłem nowy . Dostałem dziś rano inny programator używany i ten sam efekt nie grzeje ,został mi do sprawdzenia termostat czy ktoś orientuje się jaka wartość ma ten termostat przy pomiarze omomierzem

1