Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

maszyna do szycia Łucznik 884 i nie wciśnięty przycisk szycia wstecz

20 Jan 2015 21:33 2637 2
  • Level 2  
    Witam, przeszukałam forum lecz nie znalazłam takiego problemu jak ja mam, otóż kupiłam używaną maszynę łucznik 884 szyje super czy to materiał cienki czy też gruby jest po prosty dobra uszyłam spodnie i firanki ale nie umiem szyć wstecz gdy chcę wcisnąć przycisk szycia wstecz to po prostu on się nie wciska, natomiast jak przekręcę pokrętło na zero wówczas przycisk jest wciśnięty ale źle szyje tak że mogę szyć tylko do przodu aby szyć do tyłu muszę trzymać przycisk i wtedy jest prawie dobrze bo trochę nitka się od spodu plącze, czy może ktoś wie co jest za przyczyna że ten przycisk nie chcę się wcisnąć.
  • Level 9  
    anahisza wrote:
    Witam, przeszukałam forum lecz nie znalazłam takiego problemu jak ja mam, otóż kupiłam używaną maszynę łucznik 884 szyje super czy to materiał cienki czy też gruby jest po prosty dobra uszyłam spodnie i firanki ale nie umiem szyć wstecz gdy chcę wcisnąć przycisk szycia wstecz to po prostu on się nie wciska, natomiast jak przekręcę pokrętło na zero wówczas przycisk jest wciśnięty ale źle szyje tak że mogę szyć tylko do przodu aby szyć do tyłu muszę trzymać przycisk i wtedy jest prawie dobrze bo trochę nitka się od spodu plącze, czy może ktoś wie co jest za przyczyna że ten przycisk nie chcę się wcisnąć.

Może to śmiesznie zabrzmieć , ale mam taką maszynkę i mniej więcej znam jej budowę, słuchaj u góry nad główną głowicą a raczej jest to popychadło które z prawej strony od silnika napędza wałek , można nazwać wał napędowy i na tym wałku masz tak kilkanaście mniejszych i większych krzywek i zębatek , zauważ na tą co podczas pracy nic nie robi a jak dajesz wsteczny????? . obluzowana śruba to jest proste, przewróć ją do góry nogami , i wszytko będzie jasne , gogi sobie nie przyszyj:L)
  • Level 2  
    Witam, dziękuję za odpowiedź ale niestety rozkręciłam od góry i z boku maszynę i niestety nie widzę nic co mogłoby się nie ruszać wszystko jak dla mnie chodzi i się obraca nie wiem może źle patrzę.