Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio Multipad Pro Duo 7.0 - Jak połączyć Aero2 z tabletem.

21 Sty 2015 00:25 1353 15
  • Poziom 7  
    Witam. Jestem posiadaczem tableta Prestigio Multipad 2 Pro Duo 7.0 .
    Problem polega na tym że po podłączeniu modemu Huawei e3131 z kartą Aero2, internet nie chce działać. Zasięg pokazany na pełny, dioda świeci na niebiesko, APN ustawiony na darmowy więc nie wiem co się dzieje.
    Dziękuję za pomoc ;)
  • Poziom 9  
    witam od pewnego czasu żeby uzyskać połączenie z internetem przez Aero2 trzeba wpisać hasło które przy podłączeniu do sieci Aero wyskakuje w przeglądarce po wpisaniu hasła i przesłaniu do aero trzeba się rozłączyć z siecią i ponownie połączyć może to jest przyczyną
  • Poziom 7  
    Tylko wlasnie problem w tym ze nawet to nie chce sie zaladowac
  • Poziom 7  
    Internet na tablecie już działa tylko trzeba włożyć kartę w telefon, wpisać kod żeby internet działał i przełożyć do modemu bo w tablecie nie chce załadować się strona do wpisania kodu... Jest na to jakiś sposób?
  • Poziom 12  
    W sklepie play jest taka aplikacja Aero 2 Capchta. Zobacz czy to zadziała w Twoim przypadku.
  • Poziom 43  
    DuLi1997 napisał:
    Internet na tablecie już działa tylko trzeba włożyć kartę w telefon, wpisać kod żeby internet działał i przełożyć do modemu bo w tablecie nie chce załadować się strona do wpisania kodu... Jest na to jakiś sposób?
    Najprościej wpisać w telefonie PIN do karty i usunąć żądanie PIN'u. To załatwi sprawę i nie trzeba nic kombinować.
  • Poziom 12  
    Freddy jemu chodzi o kod capchta a nie o pin.
    Wpisuje kod na tel bo tam mu strona się otwiera i ma godzinną sesję po której znów trzeba kod wpisać (nie jest to reguła-czasem dłużej działa).
    Po tym przekłada kartę do modemu w tablet i wtedy net mu działa.
  • Poziom 43  
    niuniek24w napisał:
    Freddy jemu chodzi o kod capchta a nie o pin.
    Wpisuje kod na tel bo tam mu strona się otwiera i ma godzinną sesję po której znów trzeba kod wpisać (nie jest to reguła-czasem dłużej działa).
    Po tym przekłada kartę do modemu w tablet i wtedy net mu działa.
    Fakt, moja pomyłka :P.
  • Poziom 7  
    Ściągnąłem tą aplikacje i kod też nie chciał się pokazać.
  • Poziom 12  
    Jakiej przeglądarki używasz bo nie pisałeś. Stockowej wbudowanej w oprogramowanie? Pobierz np. Dolphin Browser.
  • Poziom 7  
    Używałem wbudowanych aplikacji m.in. Google Chrome i druga jakaś z nazwą "internet"
  • Poziom 7  
    Na innej przeglądarce również nie działa.
  • Poziom 12  
    Przywracałeś tablet do ustawień fabrycznych?
  • Poziom 7  
    Niestety ale to też nie działa.