Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CP1395EST - Błąd E-32 - zwarcie czujnika wagi

21 Sty 2015 19:55 1449 4
  • Poziom 9  
    Witam,

Czy jest możliwe i jak usunięcie tej usterki poza serwisem? Kuchence skończyła się już 24-miesięczna gwarancja a wysyłanie jej kurierem na płatną naprawę trochę kosztuje...

Nadmienię jeszcze, że błąd ten pojawia się dopiero po nagrzaniu kuchenki (grill czy termoobieg), przy zimnej kuchence błąd się nie pojawia...

Pozdrawiam,

Piotrek
  • Poziom 8  
    też mam ten problem. nadmienię że odłączałem czujniki wagi i wszelkie podobne. nic nie pomogło. na pcb nie ma też możliwości zresetowania urządzenia. myślę że w programie siedzi skrzat który wybija ten błąd jak się skończy gwarancja. fajnie jak by ktoś wiedział jak ten problem rozwiązać albo jaka następczynie wybrać żeby nie zawiodła od razu po gwarancji.
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem.Jak sobie poradziliscie?
  • Poziom 8  
    narazie nijak. stoi w garazu rozebrana, pozamieniam czujniki temperatury i zobaczymy czy cos pomoze. sa tam 3 takie same
  • Poziom 8  
    jest sposob na zamiane bledu e 32 na e31 w ktory wystepuje tylko przy funkcji wazenia. jednym slowem dziala wzystko prucz wagi. odkecamy dol i odlaczamy zlaczke z trzema kabelkami laczymy Vs z 5V GND zostawiamy luzem. pozdrawiam

ps. przepraszam za brak Polskich znakow, pisze z Holandii z komputera bez polskiego systemu.