Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router IDU-100 - Ustawienie wifi przy IDU-100 do drukarki EPSON

21 Sty 2015 21:15 2277 2
 • Poziom 9  
  Witam.
  Proszę o pomoc przy ustawieniu sieci wifi w IDU-100 (LTE Plusa), aby była widoczna przez drukarkę Epson XP-205. Router widzi urządzenie natomiast drukarka nie może znaleźć sieci. Brak reakcji po uruchomieniu WPS. Drukarka z automatu powinna znaleźć sieć, ale nie odnajduje. Jest możliwość wpisania PINu drukarki w routerze, tylko nie wiem skąd go wziąć? Prawdopodobnie "COŚ" trzeba przestawić w routerze tylko co? Próbowałem też po MACu i nie dało rady, a przy okazji zablokowałem inne urządzenia korzystające z wifi. Drukarka nie ma wyświetlacza i możliwość konfiguracji jest tylko podczas instalacji. Może miał ktoś podobny problem i udało się go rozwiązać. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

  Router IDU-100 - Ustawienie wifi przy IDU-100 do drukarki EPSON Router IDU-100 - Ustawienie wifi przy IDU-100 do drukarki EPSON Router IDU-100 - Ustawienie wifi przy IDU-100 do drukarki EPSON Router IDU-100 - Ustawienie wifi przy IDU-100 do drukarki EPSON Router IDU-100 - Ustawienie wifi przy IDU-100 do drukarki EPSON

 • Poziom 43  
  Model drukarki?
  Skoro jest możliwość konfiguracji jej podczas instalacji (domyślam się, że przy połączeniu kablowym) to wklej okna jej ustawień.
 • Poziom 9  
  Witam
  Pierwszy zrzut ekranu zrobiłem podczas instalacji. Gdy włączasz instalacje daje do wyboru kabel czy wifi. Zrzut dotyczy wifi. Żadnych innych ustawień nie ma nawet na kablu. Wszystko powinno instalować się automatycznie. Drukarka działa tyle, że na kablu, a chcę przez wifi, aby można był drukować z innych komp. Typ drukarki to Epson XP-205.
  Pozdrawiam