Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Transit 2000r.instrukcja naprawy

13 Maj 2005 13:01 3153 7
  • Poziom 23  
    Witam

chce zalozyc centralny do tego forda czy musza byc to silowniki orginalne fordoskie??( np. takie jak do eskorda wystarcza??) a moze standardowe podejda w co watpie bo pewnie sa tam linki a nie ciegna??

najwazniejszy problem to czy ktos gryzl ten model i wie jaki alarm jest tam seryjnie montowany przez fabryke??
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam to samo pytanie do ciebie, jakie siłowniki tam zastosowałeś bo widzę że trochę czasu upłynęło ?
  • Poziom 32  
    Tam jest taki patent w zamku, trzeba zrobić zaczep w płaskowniku i działają zwykłe zamki. Jak nie zapomnę to poszukam jutro... znaczy dziś.
  • Poziom 14  
    Witam
    Dzięki renqien za odpowiedz, czyli zwykłe siłowniki 3 kg będą dawały sobie rade?
  • Poziom 32  
    Lepiej mocniejsze, ja radzę Tesor. Tam na kasecie zamka jest taka blacha w kształcie rąbu obracająca się jak zamek się otwiera i zamyka. Ja dospawywuję (dospawuję, dospawowyję tfu! co za słowo!) oczko z podkładki i zaczepiam cięgno. Można wiercić, ale trzeba uważać, żeby nie haczyło.
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Jeśli nie masz spawarki jak Renqien, to poszukaj w jakiejś hurtowni ze sprzętem zabezpieczającym zamka polskiej firmy MERA przystosowanego do tego autka. Kosztuje ze 4 razy tyle co uniwersalny. Montaż raczej bezproblemowy. 3 lub 4 szt. zamontowałem.
  • Poziom 14  
    Witam ponownie, dzięki koledzy za rady, wasze wskazówki są dla mnie bardzo pomocne.
  • Poziom 23  
    witam, ja rozpoczalem ten temat i wypada go skonczyc :) wiec zrobilem tak jak wyzej jeden z kolegow pisal, dospawalem kawaleczek metalu ( wczesniej odpoweidnio uformowanego) i silownik dalem 3,5kg poltorej roku i nie ma zadnego problemu- pozdrawiam!!