Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km

23 Sty 2015 07:25 1638 5
  • Poziom 12  
    Witam,zdemontowałem cały samochód,zostawiłem sobie silnik i chcę go wykorzystać przy budowie pojazdu,posiadałem takiego hyundaia jaka na zdjęciu
    Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km
    Silnik stoi w garażu i chcę go teraz odpalić,samochód posiadał taki sterownik

Wyczytałem że steruje on między innymi dawką paliwa.poniżej podaje zdjęcia złącza sterownika
    Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km Hyundai ACCENT - Odpalanie silnika poza autem-Hyundai Accent 95r.1.3 12V 75km

Liczę że znajdzie się ktoś kto będzie się znał i mi pomoże
  • Poziom 12  
    Odświeżam/Refresh/F5
  • Poziom 10  
    Skąd jesteś ? masz konkretnie jakiś problem z czymś czy jesteś totalnie zielony i od podstaw chcesz żeby ci wyjaśnić ?
  • Poziom 11  
    Potrzebawał bedziesz jeszcze moduł immo znajdujący sie z lewej strony kolumny kierowniczej
  • Poziom 11  
    Do immo stacyjka, cewka i klucz