Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE55H6200 - Plamy na ekranie

krecik18 23 Sty 2015 18:15 1272 2
  • #1 23 Sty 2015 18:15
    krecik18
    Poziom 1  

Witam,

oddałem niedawno TV na gwarancje bo po przywiezieniu i pozniejszym rozpakowaniu widoczne były na matrycy duże plamy na jego dolnej krawędzi.
    Po jednodniowym rozpoznaniu w serwisie z wyrzutami powiedziano mi ze sam doprowadziłem ekran do tego stanu poprzez jak mi to wyjaśniono 'starcie warstwy polaryzacyjnej'. Tym samym zrzucając winę na uszkodzenie mechaniczne...
    Czy ktoś może mi powiedzieć co to tak naprawdę jest i jak się bronić. Wiem że zdjęcia nie oddają problemu ale może ktoś pomoże lub ukierunkuje chociaż moje dalsze kroki. Dodam że na prawdę nie ja to zrobiłem, nie pomogło nawet wskazywanie że ta druga plama wchodzi pod ramkę TV gdzie nie byłbym wstanie zetrzeć niczego... :/ Warstwa niby została starta z przedniej części TV natomiast jak podświetlam latarka plamy, wyraźnie widzę że plamy są gdzieś pod szkłem.

Samsung UE55H6200 - Plamy na ekranie Samsung UE55H6200 - Plamy na ekranie Samsung UE55H6200 - Plamy na ekranie Samsung UE55H6200 - Plamy na ekranie Samsung UE55H6200 - Plamy na ekranie
    Pomocy!

0 2
  • #2 23 Sty 2015 19:15
    andpol 33
    Poziom 35  

Skoro serwis uznał reklamację za nieuzasadnioną to pozostaje Ci rzecznik praw konsumenta albo sąd. Możesz spróbować napisać do centrali Samsung i przedstawić swój problem. Może uczynią "gest".

0
  • #3 23 Sty 2015 22:50
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Pozostaje Powiatowy Rzecznik Konsumentów, albo sąd... - inaczej z firmą "nie pogadasz" - dobrze by było tez dać tv do ekspertyzy do rzeczoznawcy sądowego - i z jego opinią "uderzyć" do producenta - ale to są spore koszty...
    Możesz też to zgłosić na reklamację do sklepu.

0