Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji do kuchni Amica SoftLine - zdjęcie , model nieznany.

jb111 23 Sty 2015 21:23 2946 2
  • #1 23 Sty 2015 21:23
    jb111
    Poziom 13  

Witam . Mam problem z obsługą piekarnika w wynajmowanym mieszkaniu. Mamy taką kuchnię ale nikt nie wie jak dokłądnie działa piekarnik. Jest pokrętło wielopozycyjne - trzecie z prawej , którym wybiera się program, niestety nie jest opisane. Jest jeszcze pokrętło trzecie z lewej którym wybieramy zadaną temperaturę, ale też nie jestem tego pewien. Szukam instrukcji, albo kogoś kto miał styczność z tym modelem, lub rodziną modeli. Nazwa modelu nieznana - nigdzie nic nie jest napisane oprócz Soft Line.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• #2 07 Wrz 2015 06:52
    zeppelin60
    Poziom 12  

Koledzy, by nie mnożyć wątków : problem z piekarnikiem kuchni ceramicznej C61099.
    Niedawno przepaliła się grzałka termoobiegu ( co parę lat się przepala) , wymieniłem na nową, było ok. Teraz, podczas pracy termoobiegu nagle różnicówka wyłączyła prąd . Sprawdziłem grzałkę, jest ok, po wymontowaniu na zewnątrz grzeje. Po podłączeniu do kuchni i jakimkolwiek przełączeniu przełącznika piekarnika ( 10 -pozycyjny) wyrzuca różnicówka. By kuchnia działała, nie podłączyłem kabli do tej grzałki i reszta działa.
    Podejrzewam przełącznik krzywkowy piekarnika , czy macie inne sugestie, co sprawdzić ? Wiecie jaki to jest typ/symbol ( jest na nim numer 2696/11) ?

• #3 22 Paź 2015 16:29
    pszemek111
    Poziom 1  

Wiam. Chyba mogę pomóc.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    promieniste trzy kreski oznaczają termoobieg
    prosta kreska to grzałka (dolna /górna)
    falowana kreska to opiekacz
    jeśli chodzi o temperatury to:
    obrót 90st odpowiada 100celcjusza
    obrót 180st odpowada 175C
    obrót do oporu to temperatura 250C