Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BROTHER MFC-J4420DW - Druk nie możliwy.

Misiek85 24 Jan 2015 12:27 1305 6
    Misiek85
    Level 23  
    Witam mam bardzo poważny problem. Wczoraj zakupiłem nową drukarkę BROTHER MFC-J4420DW . Po załadowaniu papieru i próbie zamontowania tuszu od razu wyskakuje czerwony krzyżyk i błąd drukowania. Nie da się wgl jej uruchomić. Napis " unable to print 8f" Od samego początku tak jest. A głowica drukująca tylko delikatnie się jakby " szamocze" i nic więcej. Proszę o pomoc.
    Misiek85
    Level 23  
    Tak już zdiagnozowałem usterkę. Blokada głowicy ponieważ nie odpuszcza elektromagnesowy plastikowy bolec. Więc albo nie podłączony albo uwalona elektronika. Teraz tak czy oddać to na gwarancji i czy żądać wymiany na nowy? Kupiona w Agito.pl
    wamal
    Level 19  
    W dowolnym trybie: niezgodność towaru z umową, żądanie naprawy gwarancyjnej lub odstąpienie od umowy (mniej niż 10-14 dni, umowa zawarta poza siedzibą przedsiębiorcy, towar nie pochodzi z aukcji)... W żargonie serwisu wyjazdowego taki przypadek to DOA albo DFS :D

Uruchomienie bez kartridży pewnie "nie chodzi w grę" ?

Sprzedawca pewnie będzie chciał wymienić na inną sztukę, ale nie do niego należy decyzja...
    Misiek85
    Level 23  
    Ale czy mogę to po prostu zwrócić i odzyskać pieniądze? Towar już nie jest nieużywany bo zamontowałem tusz i zdjąłem folie ochronne.
    Misiek85
    Level 23  
    Witam wysłałem na niezgodność towaru. Liczę na zwrot gotówki.