Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LEd - Podłączenie samsung smart tv z wzmacniaczem.

Suchysdl 24 Sty 2015 20:48 1299 6
  • #1 24 Sty 2015 20:48
    Suchysdl
    Poziom 14  

Witam. Mam do was prośbę,otóż chcę podłączyć wzmacniacz kenwood a-92 do telewizora samsung led smart niestety modelu nie podam bo wisi na ścianie i nie mam jak sprawdzic... Ale przechodząc do rzeczy to próbowałem sam coś robić na cinchach ale głośnik tylko trzeszczał nic z niego nie leciało ... Wejscie w telewizorze mam Audio lewy prawy...Próbowałem z tymi cinchami 2+4 itp ale nic nie dawało ... Cały czas głośnik trzeszczy a muzyki zero ... W telewizorze przestawiłem na zew. oraz muzyka leciała z yt ale to raczej nic nie ma :) Samsung LEd - Podłączenie samsung smart tv z wzmacniaczem. Samsung LEd - Podłączenie samsung smart tv z wzmacniaczem. Samsung LEd - Podłączenie samsung smart tv z wzmacniaczem.

0 6
  • #2 24 Sty 2015 20:56
    blekis
    Poziom 18  

Jeżeli podłączyłeś się pod wejście w TV to jak chcesz żeby Ci działał wzmacniacz??
    W to miejsce może podać dźwięk na TV a nie z TV.
    Jedyne rozwiązanie to podłączenie się do wyjścia słuchawkowego, lub kabel euro ( wyjście audio).

Edit:
    Jeśli mnie wzrok nie myli masz też wejście optyczne w wzmacniaczu i to by było najlepsze rozwiązanie podpięcie TV z wzmacniaczem kablem optycznym.

0
  • #3 24 Sty 2015 21:29
    Suchysdl
    Poziom 14  

Nie mam euro :/ Ani kabla optycznego,czyli nic się z tym na cinch nie zrobi ?

0
  • #4 24 Sty 2015 22:02
    mihal2002
    Poziom 43  

Suchysdl napisał:
    Nie mam euro :/ Ani kabla optycznego,

Jedno i drugie posiada gniazda optyczne audio.
    Wzmacniacz IN a TV OUT. więc po problemie z podłączeniem.
    Suchysdl napisał:
    czyli nic się z tym na cinch nie zrobi

A to to tylko twoja wyobraźnia i to bujna.

1
  • #5 24 Sty 2015 22:03
    Suchysdl
    Poziom 14  

To da sie cos zrobic czy nie ? :d zeby z telewizora na wzmacniacz na glosnikach szlo ?

0
  • #6 24 Sty 2015 22:15
    mihal2002
    Poziom 43  

Suchysdl napisał:
    To da sie cos zrobic czy nie ? :d zeby z telewizora na wzmacniacz na glosnikach szlo ?

Umiesz czytać?!
    mihal2002 napisał:
    Jedno i drugie posiada gniazda optyczne audio.
    blekis napisał:
    podpięcie TV z wzmacniaczem kablem optycznym.

-1
  • #7 24 Sty 2015 22:18
    Suchysdl
    Poziom 14  

aaa czyli kabel optyczny musze miećtak ? sorki ... jestem po %...

0