Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Epson Stylus SX115 zacięty skaner reszta ok

Zbum 24 Sty 2015 21:42 879 0
    Zbum
    Poziom 8  
    NIEAKTUALNE

Na sprzedaż używany Epson Stylus SX115, zacięty skaner, który próbuje przesunąć lampę skanującą przez pewien czas wreszcie się wyłącza i drukarka zgłasza problem mrugając diodami.

W drukarce komplet pojemników aby nie zaschła głowica (czarny i niebieski jeszcze chlupią).

W jakimś lokalnym serwisie podyktowana po diagnozie kwota za naprawę, skłania mnie do sprzedaży za symboliczną kwotę.

Cena marzy mi się 10zł.

W komplecie sterowniki papiery i kabel zasilający, brak pudła i kabla USB, ponieważ ten kabel USB mam kilkumetrowy i zamierzam zachować, a ten krótki nie wiem gdzie podziałem i dla takich marnych kwot nie będę przeszukiwać strychu.

Całość zapakuję starannie i bezpiecznie tak aby nic więcej jej się nie stało.
    Wysyłka InPost Paczkomaty 11,60zł lub kurierem UPS 19,30zł lub inna forma za sugestią nabywcy.
    Kontakt najlepiej tel.: 502834547 (można do bardzo późnych godzin). [Sprzedam] Epson Stylus SX115 zacięty skaner reszta ok [Sprzedam] Epson Stylus SX115 zacięty skaner reszta ok [Sprzedam] Epson Stylus SX115 zacięty skaner reszta ok

NIEAKTUALNE
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).