Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Młotowiertarka, wiertarka udarowa - jaką kupić?

25 Sty 2015 14:16 1455 2
  • Poziom 9  
    Witam
    Potrzebuje porady co do zakupu uniwersalnego sprzętu. Świeżo wyremontowane mieszkanie wymaga wywiercenia paru otworów pod obrazki, dwa kinkiety, czasem w garażu do wywiercenia kilku otworów w drewnie, metalu. Sprzęt miałby służyć niedzielnemu majsterkowiczowi czyli byłby używany kilka razy w roku dlatego maksymalnie chciałbym wydać 260 zł a minimalnie wiadomo jak najmniej. Myślałem o takich kombajnach:
    SKIL 1034
    Głównie chodzi o coś niedużego, lekkiego rzadko używanego z możliwością wiercenia w betonie,drewnie i metalu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 39  
    Za 200 zł kup parkside'a PBH 1050W. 2x mocniejszy od tego skila, lepszy uchwyt walcowy- bez kluczyka. Używam tego sprzetu jako drugi młotek zapasowy SDS jak trzeba robić na dwa i jestem zaskoczony siłą udaru jak i jakością wykonania w stosunku do ceny.
  • Poziom 12  
    Do użytku domowego polecam einhell albo graphite za +/- 300 złotych można dostać 2 lata gwarancji w obu przypadkach i jest duża szansa, że dostaniesz w jakimś lokalnym sklepie bo są one dość popularne. Kumpel (elektryk) kupił młotowiertarkę einhella na fuchy nie wiem jaki model ale za ok. 200-300 zł (mówił, że 2 stówy z hakiem chyba 600w czy 800w) w lokalnym sklepie. Już nie jedną budowę zrobiła i śmiga. Adapter na uchwyt wiertarski można łatwo w losowym narzędziowcu dostać.