Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung ue55hu6900 z nc+ bez dekodera

wolktm 25 Sty 2015 17:48 825 3
  • #1 25 Sty 2015 17:48
    wolktm
    Poziom 1  

Witam,

Mam dekoder NC+ z nagrywarką. Zamierzam zmienić telewizor na nowy i większy a przy okazji, chciałbym używać pilota do TV do obsługi NC+. Podobno można to zrobić przy użyciu CI+ i CAM. Nieco informacji i listę modeli które są kompatybilne znalazłem na stronie partnerskiej NC+ i Samsunga (Mam za mało punktów by zamieścić linka). Niestety większość telewizorów (wszystkie?) są dość stare ale jak dobrze rozumiem dziś wiele telewizorów ma CI+. W wielu tv widzę tez wejście na antenę satelitarna ale tylko jedno.

Do tej pory rozumiałem ze aby funkcja nagrywania działała to muszą być 2 wejścia od anteny, czy w tym wypadku tez tak jest?

Podoba mi się ten telewizor: UE55HU6900, czy będę mógł uruchomić na nim NC+, czy nagrywanie będzie działać?

Czy będę mógł używać mojej obecnej karty z dekodera czy muszę załatwić nową.

Pozdrawiam
    Grzegorz

• #2 25 Sty 2015 18:48
    maurycy123
    Poziom 32  

Mam UE32ES6710 i działa bardzo dobrze. Co do nagrywania to nie ma problemu. Problem jest tylko wtedy jak chce się nagrywać jeden program a oglądać drugi. Wtedy to nie działa. Karty nie musisz wymieniać. Co do modułów CI+ musisz się dowiedzieć w BOK czy będzie działać. Ja mam od ponad roku moduł CI+. Pod koniec roku przysłali mi tuner twierdząc, że od nowego roku mogą być z nimi problemy. Podobno mają coś zmieniać i mogą być problemy z kanałami HD. Moduł kazali zachować sobie na pamiątkę. W NC+ zresztą nie oferują już modułów. Z ciekawostek. Pilot od tunera NC+ obsługuje też większość funkcji telewizora. Tak więc w razie czego i tak będzie jeden pilot.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME