Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC DESIRE S - Kalibracja dotyku

25 Sty 2015 18:49 849 5
 • Poziom 9  
  Witam. Wymieniłem wyświetlacz w moim HTC DESIRE S, wykonałem S-OFF oraz odblokowałem bootloader. Przygotowałem kartę GOLDCARD wrzuciłem 2 pliki "PG88DIAG.NBH" oraz "HTC-ANDROID-GOLD_CARD". Uruchamiam telefon w trybie HBOOT wszystko ładnie znajduje plik o go otwiera. Po napisie "Waiting for GSM" wyskakuje info "IMEI NOTALLOWED" i pod spodem wyświetla mój nr IMEI. Czy miał ktoś podobny problem? Trochę już nad tym siedzę i nie znalazłem żadnego rozwiązania. Proszę o jakieś info bądź pomoc w tej sprawie.
 • Poziom 34  
  Najpierw zablokuj bootloader i zmień security na S-on.
 • Poziom 9  
  Wcześniej zanim zrobiłem s-off i odblokowalem bootloader przy parkowania pliku pg88diag wyświetlala się informacja security fale. Wiec musiałem odblokować bootloader i s-off.
 • Poziom 34  
  Security fail oznacze źle wygenerowany gold card. W Desire S jest stary system security, który nie potrzebuje 'unlocked' ani 's-off', do tego w niektórych modelach własnie uniemożliwia wgranie pliku diagnostycznego przy którymś z tych parametrów.
 • Poziom 9  
  Goldcard wydaje mi się ze był zrobiony prawidłowo. I wrzucić potem dwa pliki pg88diag i HTC Android Goldcard i powinno pójść z kalibracja? Na filmach z yt widziałem ze mieli odblokowany bootloader i s-off.

  Dodano po 36 [minuty]:

  Zablokowałem bootloader i zrobiłem s-on/ Uruchamiam tel w trybie HBOOT i wyskakuje mi Security fail. Goldcard mam dobrze zrobione.
 • Poziom 9  
  Dobra znalazłem przyczynę nie działającego dotyku. Przerwana ścieżka na taśmie:/