Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik TECH - Komunikacja ze sterownikiem TECH ST-392 zPID

25 Sty 2015 19:06 3012 5
  • Poziom 17  
    Witam

Czy ktoś próbował połączyć się jakimś programem ze sterownikami Techa przy pomocy ich interfejsu RS, wiem że najprościej jest za pomocą St-500 , ale to dość dużo kosztuje i taniej byłoby poprzez RS

pozdr...
  • Poziom 10  
    Mam taki sterownik do kominka. Gdzie on ma gniazdo RS?
  • Poziom 17  
    z boku sterownika , żeby to zobaczyć trzeba rozkręcić obudowę metalową .

Jak byś miał jakiś pomysł jak się z nim skomunikować to chętnie podejmę współprace.
  • Poziom 2  
    Mnie to interesuje z innego powodu. Mam ten sterownik i kombinuje z jego podłączeniem do modułu ST-61. tak żeby nie kupować dodatkowego sterownika. Mam instalacje CO wykonaną z rur PEX. Dlatego chce zastosować ST-61 i zawór 4 -drogowy, który zabezpieczy mi instalacje od podania za gorącej wody. Pytanie czy ST392 będzie współpracować z ST-61? Nie wiem do czego chcesz wykorzystać tą komunikacje, ale chyba czegoś takiego się nie spodziewasz WuWuwu.zdalnie.techsterowniki.pl/index.php?
    Link z tej dyskusji Wu.Wu.Wu.forum.info-ogrzewanie.pl/topic/18180-sterownik-modu%C5%82-st-500-enthernet-tech/page-2
    Tu jest programik na komórkę, ale trzeba mieć moduł Wu.Wu.Wu.play.google.com/store/apps/details?id=pl.techsterowniki.pokojowka
    PS Nie mogę podawać adresów stron, ale trzeba tylko wyrzucić Wu....
  • Poziom 11  
    Witam podepnę się pod temat, ktoś coś na temat Elektroniczny miarkownik ciągu ST 322 zPID TECH i automatyczne sterowanie przepustnicą montowaną zamiast wentylatora ???
    http://allegro...
    Moderowany przez mirrzo:

Usunąłem linka do aukcji
    3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Poziom 10  
    Poradziłem koledze, żeby wywalił wentylator i wstawił miarkownik ciągu ST 322 zPID TECH (jeżeli mnie pamięć nie myli to ten). Nadal jest moim kolegą :-). Ogólnie jest zadowolony, ale ten sterownik jest przystosowany do spalania węgla. On pali drewnem. Mówił, że przepustnica przy normalne pracy nie otwiera się na 100%. Tylko przy kalibracji idzie na 100%. Nie można tego zmienić przestawiając jakiś parametr z menu serwisowego! Zestaw ten powoduje, że kocioł się tak mocno i szybko nie "rozpędzi". Drewno pali się dłużej (przy paleniu metodą spalania od góry) niż to było na wentylatorze. Ale on ma mocno udziwniony komin, tzn. wylot z kotła chyba 180 mm, zwężony do 140 mm na wkładzie do komina i na górze regulator ciągu kominowego SMARTFLOW - fi 200 mm.